MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Hekate
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 3:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Poszukuję dobrego studia w Gliwicach lub okolicach. Nareszcie znalazłam wzór

-- SPAM --www.tattoodonkey.com/SPAM/m/a/magic-sword-wings-tattoo-by-nalavara-on-deviantart-n-a-tattoodonkey.com.jpg

tylko bez "pieczęci" za mieczem. Chciała bym aby skrzydła były na łopatkach a miecz wzdłuż kręgosłupa. Czy długo trwa wykonanie takie tatuażu i jaka może być orientacyjna cena (zdaję sobie sprawę że będzie to kosztować).

Hekate
Post Pysia Posty: 23
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 5:39 pm
Odpowiedz z cytatem

Polecam pofatygować się do Rybnika!! Studio Art-Line!! Kosa świetnie dziara - zobacz sobie jego prace!! -- SPAM --www.artline-tattoo.com/home.php Mnóstwo nagród i to nie bez powodu. Osobiście się u niego tatuowałam, więc wiem co mówię.

O cenę musisz spytać w studio. Ja jestem zadowolona z ceny u Kosy, choć wiem, że nawet gdybym miała dać więcej to bym dała bo to świetny artysta.
Nikt Ci nie odpowie ile może kosztować bo to na prawdę zależy od wielu rzeczy.

Wykonanie takiego tatuażu zajmie cały dzień lub 2 sesje góra.


Pysia Dołączył: 01 Lis 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 09, 2011 8:18 pm
Odpowiedz z cytatem

miałas już powiedziane ze bez podniety bo majtek nie dopierzesz !!!!- WYMODEROWANO -.......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Lis 10, 2011 1:57 pm
Odpowiedz z cytatem

dajcie dziwczynie spokoj...majtki i tak już brudne ze szczęscia...wazne, ze reklamuje dobrego tatuazyste a nie jakiegoś papraka.

Gość
Post Pysia Posty: 23
Wysłany: Pią Lis 11, 2011 11:30 am
Odpowiedz z cytatem

Nie mów mi co mam robić... Nikt Ci nie karze czytać moich postów..


Pysia Dołączył: 01 Lis 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Lis 15, 2011 10:59 pm
Odpowiedz z cytatem

mogę mówić co chce. a co do promowania dobrych artystów to niech założy sobie osobny temat. wszyscy chyba wiedzą ze KOSA to kozak i wystarczy ze powie raz ze tam robiła i starczy, a nie z palca jedzie jakby była jedyna co ma piekny tatuaz

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 7:27 am
Odpowiedz z cytatem

ogarnij się człowieku xD może ktoś tego nie czytał innych postów i się nie podniecam xD Ktoś prosi o pomoc to pomagam a nie pierdziele od rzeczy tak jak Ty, bo chyba te forum po coś tu jest, nie?

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 11:00 am
Odpowiedz z cytatem

na czole wydziaraj sobie" kosa" i zamilcz

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 16, 2011 2:51 pm
Odpowiedz z cytatem

te forum jest głupie i ludzie tutaj też.. 0 pomocy innym tylko krytyka jest tu w ogóle ktoś normalny, kto wie do czego te forum służy ?

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Lis 17, 2011 3:16 am
Odpowiedz z cytatem

Do uzywania sobie, jezdżenia po innych, pierdzielenia durnot, zadawania takich samych pytan bez sensu...Wink Kiedyś było fajne forum tattooart..ale teraz to kaszana. kilku marnych drapaczy udajacych asów. tu zawsze takich bylo pełno. nigdzie w inernecie teraz nie ma rzetelnej informacji kto jest dobry a kto nie...a spoleczeństwo samo tego nie zauważy. no i rysuja sie u byle koga byle jak.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lis 18, 2011 12:30 am
Odpowiedz z cytatem

pysia !!!!!!!!!!!!!!!!!! pokaż co Ci kosa zrobił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)