MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Nie Lis 06, 2011 9:10 pm
Odpowiedz z cytatem

witam dwa miesiace temu zrobiłem kolorowe tattoo, na jednym z kolorów wyskoczyło mi uczulenie, tatuaz jest wypukły i bardzi swedzi. Zaznaczam ze po zrobieniu zagoiło sie dobrze był plaski , a dopiero ok dwa tyg. po zagojeniu zrobił sie wypukły. Byłem u dermatologa, najpierw jedna maść i tabletki nic nie pomogło, teraz druga najmocniejsza masc na rynku dermovate i tabletki na noc i na dzień i nic. Masakra co robic?

Gość
Post Pysia Posty: 23
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 6:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Hmm.. też mam coś podobnego tylko trochę mniej straszne:) taki lekko wypukły w niektórych miejscach i lekko czasem swędzi. Ja robiłam ponad 2 miesiące temu. Myślę, że najlepiej jak pójdziesz do tatuażysty, który Ci to robił - on na pewno będzie wiedział jak tą sprawę rozwiązać. Ja zaraz będę pisała maila do mojego tatuażysty, bo niestety nie mam kiedy tam iść, ale jak będę coś wiedzieć, to oczywiście napiszęSmile

Pozdrawiam Smile


Pysia Dołączył: 01 Lis 2011

Ostatnio zmieniony przez Pysia dnia Pon Lis 07, 2011 7:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Pysia Posty: 23
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 7:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Już popisałam:P W moim przypadku (ja mam tatuaż na kostce, stopie) jest to spowodowane ocieraniem spodni, butów - bo mam takie do kostki. Pigment jest wtedy podrażniany i może właśnie powodować swędzenie. A Ty gdzie masz tatuaż?


Pysia Dołączył: 01 Lis 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 8:01 pm
Odpowiedz z cytatem

cała noga, a tattoo jest wypukłe tylko w miejscach jednego koloru i ewidentnie jest to uczulenie - WYMODEROWANO -

Gość
Post Pysia Posty: 23
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 8:17 pm
Odpowiedz z cytatem

Dobrze by było gdybyś dał jakąś fotke. A jeżeli jesteś pewny że to uczulenie to koniecznie musisz iść do tatuażysty!! i nie ma na co czekać, bo może Ci kolor schodzić albo coś.


Pysia Dołączył: 01 Lis 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)