MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post srokaaa Posty: 2
Wysłany: Wto Paź 25, 2011 9:38 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam już jeden tatuaż i jestem z niego zadowolony, jednak myślę już o drugim [url]-- SPAM --img263.imageshack.us/img263/1900/jtthbed743d08114c54bf92.jpg[/url]
. Chciałbym, aby był na zewnętrznej stronie prawej nogi wzdłuż kolana, o długości ok. 20cm. Zastanawiam się, ile taki zabieg może mnie wynieść (mniej więcej oczywiście) oraz to, czy w tym miejscu, na kościach będzie bolało?
pozdro.. Chciałbym, aby był na zewnętrznej stronie prawej nogi wzdłuż kolana, o długości ok. 20cm. Zastanawiam się, ile taki zabieg może mnie wynieść (mniej więcej oczywiście) oraz to, czy w tym miejscu, na kościach będzie bolało? Myślałem też, żeby zrobić to typowo dookoła kolana tzn. taki obejmujący kolano, dół podkolanowy itd, ale chyba efekt nie będzie za dobry. Pytam się, gdyż w moim mieście nie ma studia z prawdziwego zdarzenia, a do najbliższego muszę jechać jakieś 40km, a ostatnio słabo z grosiwem ( tatuaż dopiero myślę wchodzi w grę na początku przyszłego roku
pozdro.

srokaaa Dołączył: 25 Paź 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Pysia Posty: 23
Wysłany: Wto Lis 01, 2011 11:18 am
Odpowiedz z cytatem

No powiem Ci że dobry projekt:)

Ile by Cię mógł wynieść? Myślę że do 2000zł może byś się zmieścił ale to tylko moje przypuszczenia... Każdy tatuażysta bierze inaczej, a w tym projekcie jest dużo szczegółów i taki skomplikowany jest.

Co do tego czy by bolało to na pewno:) ja mam na kostce i bez znieczulenia nie dałabym rady:P a kolano z pewnością by bolało:p Mój kolega na piszczelu robił to też umierał z bólu. Ale na szczęście w studio możesz poprosić o znieczulenie:) kosztuje około 50 zł może więcej, ale za to jaki efekt:) Ja nic nie czułam.

Dobry tatuażysta Ci powie czy efekt związany z kolanem będzie dobry - oni wiedzą najlepiej:)

Piszesz że do najbliższego studia masz 40km... Tylko czy to jest dobre studio? Zadbaj o to żeby nie robił Ci tego byle kto bo możesz na tym stracić..

Pozdrawiam:)


Pysia Dołączył: 01 Lis 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post srokaaa Posty: 2
Wysłany: Pon Lis 07, 2011 10:22 pm
Odpowiedz z cytatem

Oj, powiem Ci, że mnie zaskoczyłaś... Myślałem, że koło 1000 to wyniesie. Jeśli 2 koła, to nie wiem czy na razie się zdecyduje ; /

srokaaa Dołączył: 25 Paź 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Pysia Posty: 23
Wysłany: Wto Lis 08, 2011 5:55 pm
Odpowiedz z cytatem

No wiesz.. nie możesz się też sugerować moją opinią tylko.. Mój kolega za cały bark i rękę dał 2000zł więc nie wiadomo.. Idź sobie do studia i pogadaj z kimś i oni Ci powiedzą ile co i jak. Na forum trochę to głupota o cenę pytać bo to zależy jak kto robi. Namawiam do pójścia do tatuażysty - za to nic nie płacisz:)


Pysia Dołączył: 01 Lis 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)