MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Deni Posty: 1
Wysłany: Wto Sie 30, 2011 7:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam Was serdecznie

Może zacznę dość skromnie...
Mam 17 lat i jak na razie moje doświadczenia z tatuażem są zerowe. Jednak od paru lat zaczynam coraz bardziej doceniać znaczenie i "magię" tatuaży...
Szczególnie moje zainteresowanie przenosi sie na samo tatuowanie,na wyrażanie siebie,swojej pasji i sztuki na dość nietypowe płótno jakim jest ludzkie ciało.
Lecz wiem doskonale, aby zostać prawdziwym tatuażystą, artystą, trzeba mieć do tego predyspozycje, umiejętności i talent...

Dlatego zwracam się do Was, doświadczonych, z prośbą o szczerą opinię, czy nadaję się do tego zawodu. Nie mam komiksowej ani typowo rysunkowej kreski, styl i rękę jeszcze wyrabiam, choć trwa to od wielu lat. Próbuję sił w wielu technikach, jednak sama swoje umiejętności oceniam na raczej średnie.
Osobiście w rysunku nastawiam się raczej na realizm, dlatego nie wiem, czy nie będzie mi to ewentualnie wadzić w robieniu tatuaży.

Tu strona gdzie zobaczyć można parę moich prac, bardzo PROSZĘ Was o szczerą opinię i zostawiam to do waszej oceny.
www.denity.digart.pl

Jak już się rozpisałam zadam jeszcze parę pytań.
Jaką maszynkę na początek? Lepiej kupić coś słabszego za niewielka sumę czy inwestować w sprzęt za kilkaset złotych? Oczywiście nie myślcie, że chcę tatuować ludzi. Znam paru idiotów którzy bez umiejętności i przygotowania zrobili odpłatnie parę tatuaży, i szczerze mówiąc większego debilstwa w ostatnim czasie nie widziałam. A pytam dlatego, ze często jest tak, że zaczynając uczyć się na beznadziejnym sprzęcie, możemy nabrać złych nawyków albo zupełnie spie***yć sprawę. Dlatego myślę,ze jest to ważne.

I jak zaczynać, staż w studio? Bo tu typowym samoukiem chyba być nie można...

Reszty dowiem sie sama, dziękuję za wszelkie porady i odpowiedzi.

Pozdrawiam Smile

Deni Dołączył: 30 Sie 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)