MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post carollcia Posty: 1
Wysłany: Pon Cze 13, 2011 10:36 pm
Odpowiedz z cytatem

niedawno zrobiłam koledze tatuaż, jest to pierwszy zrobiony prze zemnie tatuaż na ludzkiej skórze, prosze o rady Wink

[URL=-- SPAM --imageshack.us/photo/my-images/30/1002201gd.jpg/][img]-- SPAM --img30.imageshack.us/img30/541/1002201gd.jpg[/img][/URL]

Uploaded with [URL=-- SPAM --imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

carollcia Dołączył: 13 Cze 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post halsing Posty: 3
Wysłany: Wto Cze 14, 2011 11:59 am
Odpowiedz z cytatem

hmm.. poza nieambitnym wzorem, co jest raczej problemem posiadacza to widać bardzo nierówne linie. tatuaż wygląda jakby był robiony na free stylu xD wiec używaj kalki hektograficznej i wcześniej dopracowanych wzorów . Dodatkowo widzę w niektórych miejscach niedopełnione fragmenty . Przy tak dużych tatuażach używaj większych zestawów igieł. ja osobiście zrobił bym kontur 5 RL , a wypełnienie jakimś Magnumem (ale to zależy od upodobania) . Ostatnia rada to taka ,że mogłeś dla wygody mu wygolić większa cześć nogi a nie idealnie do tatuażu . To wszystko Very Happy Jeśli moje uwagi są mylne lub mało trafne to proszę o sprostowanie bardziej doświadczanych osób .

halsing Dołączył: 05 Sty 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Doświadczenia i problemy tatuatorów.

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)