MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pon Maj 09, 2011 2:33 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam,


Nie chcę zadawać setny raz tego samego pytania dotyczącego zasadności golenia włosów na tatuażu bo to jest wybór każdego z nas. Jedni mają to gdzieś czy włosy są na tatuażu inni nie. Ja jednak chciałbym zapytać się o depilację i o to czy ktoś z Was przestał w którymś momencie golić się.

Czyli, jak wyglądały włosy po długim okresie ich golenia? Czy były znacznie grubsze i sztywniejsze, przez co bardziej zakrywały tatuaż? Czy raczej nie widzieliście różnicy?

Depilacja a golenie... Czy ktoś z Was kiedyś golił włosy na tatuażu a potem zaczął depilować? W sensie czy włosy rzeczywiście wolniej wychodziły i były znacznie słabsze i jaśniejsze...?

Oraz pytanie o piegi.

Chciałbym zrobić sobie tatuaż na plecach jednak w tej okolicy mam sporo piegów. Czy one wpływają później na koloryt tatuażu? Czy w tych miejscach kolory inaczej się rozchodzą...?

Dziękuję

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)