MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Adi1993
Wysłany: Sob Kwi 23, 2011 10:37 am
Odpowiedz z cytatem

Witam!

szukałem tematu ale nie znalazłem więc postanowiłem napisać.Robiłem tatuaż 29 marca,dziś mamy 23 kwietnia więc prawie miesiąc minął.Jest ładna pogoda i chciałbym wyjsc w krótkich spodenkach (dziara 20cm tribal na łydce).Pytałem 9 dni temu tatuatora jak to wygląda z jego perspektywy to powiedzial "musisz smarowac jeszcze przez 9 dni mascia a w srode po swietach przyjdz na poprawke" wtedy mialem jeszcze strupki.Od paru dni wydaje mi się że jest juz zagojony ale do rzeczy...nie mam ochronnego kremu do opalania z filtrem 50-dziesiątkę.Jakie mogą być konsekwencje chodzenia po słońcu w krótkich spodenkach przez jakies 4-5 godzin bez żadnego kremu?.Nie mówie o opalaniu,tylko chodzenie po miescie czy tam rzucanie do kosza i torche pobiegać na boisku.Z góry dziękuje za odpowiedzi dołączam zdjęcie mojej dziary przed poprawką.Smile
[img]-- SPAM --img218.imageshack.us/img218/2866/1303550164219.jpg[/img][/img]

Adi1993
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)