MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Nellly Posty: 1
Wysłany: Sob Mar 19, 2011 10:28 am
Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam dość nietypową prośbę, otóż poszukuję wzoru tatuażu WĘŻA, mój dobry znajomy ma taki tatuaż na ręce(biceps). Tatuaż ma formę koła, został zrobiony po tym jak kolega wytatuował sobie chiński znak Węża na karku.
Próbowałam już szukać na stronach salonów Tattoo, ale bez efektu, Wujek Google też nic w tej sprawie mi nie może pomóc...
Ja i kolega to dwa trochę inne światy, on lubi tatuaże, a ja lubię je, lecz nie odważyłabym się na zrobienie sobie tatuażu. Dlatego w wyrazie sympatii i połączenia tych światów chciałabym mu wyszyć Jego ulubiony tatuaż krzyżykiem, jednak potrzebuję do tego jego wzoru.
Od razu mówię,że zdjęcie odpada(nie będzie wyraźne i nie stworze z tego szablonu do wyszywania, a po drugie on nie może wiedzieć o tym ze ja to wyszywam. I nie wiem też gdzie sobie robił akurat ten tatuaż.
Może wy mi jakos możecie pomóc, bo juz nie wiem gdzie szukać, a pójście do kolegi po namiary na wykonawcę tatuażu to już ostateczna ostateczność....
Pomóżcie....

Nellly Dołączył: 19 Mar 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post RobertSanok
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 5:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Zapomnij kolego , na tym forum nie dostaniesz żadnych wzorów.zobacz kilka postow niżej , na tego typu posty nikt nie odpowiada.

RobertSanok
Post RobertSanok
Wysłany: Nie Mar 20, 2011 5:40 pm
Odpowiedz z cytatem

Sorry za tego "kolege" ,dopiero teraz spojrzałem na twój nick Rolling Eyes

RobertSanok
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)