MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




SOS
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post htyclop
Wysłany: Pią Mar 11, 2011 4:36 pm
Odpowiedz z cytatem

Hey
W ten poniedziałek zrobiłem sobie pierwszy wzór, który znaczy dla mnie mnóstwo. Chciałem zadbać o niego jaknajlepiej więc byłem cały czas bez koszulki i tattoo nawilżone i przemywane cały czas też. Wszystko wyglądało w porządku do wczoraj kiedy mój genialny ojciec spryskał chlorem sufit w łazience. Śmierdziało strasznie i od wczorajszego dnia ten osad który zsuwa się po jakimś czasie zaczął być zielony. Przed tem był cały czas czarny bo dziara jest zrobiona tylko czarnym barwnikiem. Czy coś grozi barwie tatuażu?
Co mogę teraz zrobić?


pozdro

htyclop
Post Th3Lif3gu4rd Posty: 5
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 8:33 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="htyclop"]Hey
W ten poniedziałek zrobiłem sobie pierwszy wzór, który znaczy dla mnie mnóstwo. Chciałem zadbać o niego jaknajlepiej więc byłem cały czas bez koszulki i tattoo nawilżone i przemywane cały czas też. Wszystko wyglądało w porządku do wczoraj kiedy mój genialny ojciec spryskał chlorem sufit w łazience. Śmierdziało strasznie i od wczorajszego dnia ten osad który zsuwa się po jakimś czasie zaczął być zielony. Przed tem był cały czas czarny bo dziara jest zrobiona tylko czarnym barwnikiem. Czy coś grozi barwie tatuażu?
Co mogę teraz zrobić?


pozdro[/quote]

Pocisz sie i wydalasz amoniak przez skórę a amoniak wchodzi w reakcje z chlorem i stąd kolor zielony. Według mnie nic nie powinno się stać tatuażowi.


Th3Lif3gu4rd Dołączył: 26 Cze 2011
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)