MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post ~m
Wysłany: Sro Sie 18, 2010 12:12 am
Odpowiedz z cytatem

Witam...ostatnio szukałem w necie igiełki pojedyncze odrazu przylutowane do druta-do kupienia...nie mogłem za bardzo znaleźć i pytanie moje jest takie:

Czy np.po przylutowaniu jednej igły jaka bedzie grubość kreski,czy w ogóle się opłaca bawić w lutowanie tylko 1 igły(bardzo mi zależy na tym do detali konturowych) i jaką gróbość kreski daje igła 3RL

~m
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 28, 2010 3:21 pm
Odpowiedz z cytatem

~m napisał:
Witam...ostatnio szukałem w necie igiełki pojedyncze odrazu przylutowane do druta-do kupienia...nie mogłem za bardzo znaleźć i pytanie moje jest takie:

Czy np.po przylutowaniu jednej igły jaka bedzie grubość kreski,czy w ogóle się opłaca bawić w lutowanie tylko 1 igły(bardzo mi zależy na tym do detali konturowych) i jaką gróbość kreski daje igła 3RL

Witam spokojnie mozna robic 3rl albo 5 rl kontur pozniej trzeba robic tak ciebie zeby jedno w drugie sie wtapialo i zeby tego konturu nie bylo za bardzo widac . sam ucze sie robic tatuaze tylko ze cieniowanie cos nie wychodzi ;(

Gość
Post Nowy
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 12:02 am
Odpowiedz z cytatem

sam ucze sie robic tatuaze tylko ze cieniowanie cos nie wychodzi ;([/quote]
Cieni Ci nie wychodzą bo na bank nie rozrabiasz tuszu ja tez tak kiedys robiłem ale mi wychodziły bo robiłem kolką a to inna zabawa zwykła maszynka chodzi owiele szybciej i zostawia mocniejsze slady dlatego trzeba tusz rozrobic najlepiej zrób sobie z 2,3 rodzeje gestosci tuszu i wtedy rób zobaczysz fajna zabawa Smile

Nowy
Post Gość
Wysłany: Wto Mar 01, 2011 2:06 am
Odpowiedz z cytatem

jeden drapacz daje rady drugiemu drapaczowi...usmiac sie mozna. Oboje dajcie se siana z tatuazem paproki jedne...

Gość

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach