MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post przemo
Wysłany: Pon Lut 06, 2006 1:19 pm
Odpowiedz z cytatem

nie ma miejsca na ciela gdzie nie boli. co do łopatki to może mniej boleć kiedy się jest tszoszke przy kości chudych boli Embarassed

przemo
Post monixes Posty: 14
Wysłany: Sro Sie 01, 2007 4:04 pm
Odpowiedz z cytatem

no ja powiem tak. Mialam robiony tatuaż na lędzwiach. Moze jestem jakas nie normalna ale mnie na poczatku robienia to bardziej laskotalo niz bolalo Very Happy niestety jednak stan ten nie trwal az tak dlugo bo reszta zabiegu (ok70%) to byl juz jednak ból. Raz mniejszy raz wiekszy. Oczywiście nie taki straszny i co najważniejsze do zniesienia Smile A gdy juz tatu jest na twoim ciele to czujesz niesamowita satysfakcje i dume z jegoposiadania Laughing


monixes Dołączył: 17 Lip 2007
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Pią Paź 12, 2007 7:14 pm
Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to robienie tutazu boli, ale ból jest do zniesienia, jak robiłam sobie tatuaż to też w niektórych momentach mnie to łaskotało i poprostu sie śmiałam Embarassed Laughing Jak robiłam to myślałam ,że bedzie gorzej,wiec nie jest źle Wink

Pozdrawiam Smile


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post nn
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 11:26 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Dziuniaaa"]Ogólnie to robienie tutazu boli, ale ból jest do zniesienia, jak robiłam sobie tatuaż to też w niektórych momentach mnie to łaskotało i poprostu sie śmiałam Embarassed Laughing Jak robiłam to myślałam ,że bedzie gorzej,wiec nie jest źle Wink


Pozdrawiam Smile[/quote]




Boli jak niewiem co ja przed robieniem tatuażu opiłem się i mnie już tak bardzo nie bolało.Zalecano mi smarowanie go smarem do łańcuchów i tak robiłem i wszystkko dobrze się zagoiło Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

nn
Post Gość
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 5:15 pm
Odpowiedz z cytatem

No wiesz... ja w życiu nie smarowałabym sie smarem do łańcuchów..., ale Twój wybór Rolling Eyes skoro się zagoiło to... to bardzo dobrze Razz Fakt boli ,ale nie tak bardzo żeby uciekać tatuażyście z fotela Razz W każdym bądź razie mam nadzieję,że niedługo będzie kolejne tattoo na moim ciele ;d wiec... zobaczymy jak będzie tym razem Wink Laughing Laughing Laughing Laughing

Gość
Post Dziuniaaa Posty: 59
Wysłany: Sob Lis 10, 2007 5:17 pm
Odpowiedz z cytatem

eeeh zapomniałam się zalogować Very Happy ten post powyżej jest mój jak coś... Rolling Eyes Rolling Eyes Twisted Evil Twisted Evil


Dziuniaaa Dołączył: 29 Wrz 2007 Skąd: daleeka :]
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Wrz 16, 2010 6:44 pm
Odpowiedz z cytatem

Każdy inaczej odczuwa ból. Jedni bardziej inni mniej, jeszcze inni w ogóle.
Podobno najbardziej boli na stopie i na żebrach, a także na plecach. Jedni mogą potwierdzić inni zaprzeczyć. Wszystko jedno, to idywidualna sprawa każdego czy odczuwa ból i jak bardzo. Ja mam tatuaż na żebrach i przeczesałam wcześniej pół internetu w poszukiwaniu wiadomości o tym, jak będzie i czego mam się spodziewać. Niepotrzebnie tylko sobie narobiłam stracha, ludzie opisywali niesamowity ból, bo to jest na kosciach. Mnie nie bolało. Smile
Ale podobno kobiety lepiej znoszą ból. Wink

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)