MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Czw Lip 08, 2004 12:59 pm
Odpowiedz z cytatem

jak w temacie, robił ktos, znacie te studio itp.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Lip 12, 2004 12:00 pm
Odpowiedz z cytatem

poprawka do poprzedniego postu mojego

podałem błędne studio
jego nazw to "Lew"

moze teraz ktos cos wie

Gość
Post gosc z daleka
Wysłany: Wto Maj 31, 2005 11:34 am
Odpowiedz z cytatem

Robilam tam tatuaze - reweleacyjne miejsce choc nie wiem jaka zaloga teraz. mieli swoja stronke gdzie mozesz zobaczyc prace . warto

gosc z daleka
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 13, 2005 4:30 pm
Odpowiedz z cytatem

wolal bym sie dziarac u kolegi w piwnicy niz tam!! Obsluga niemila i to co robia to jest paranoja !!tatuaz Shocked Nie mam pytan...moja noga tam nie postanie i Tobie tez to radze,jak chcesz zrobic sobie dziare w olsztynie to zrob sobie u Zbycha.Dziara dobrze i wporzo typ...Ja robilem swoja dziare w Sopocie u Maorysa(www.maorys.pl)i jest cudowna !! Naprawde polecam wart kazdych pieniedzy...

Pozdro Twisted Evil

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 23, 2006 12:39 pm
Odpowiedz z cytatem

a u Zbycha to znaczy gdzie?

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Mar 18, 2008 7:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Najlepsze Studio na świecie Wink Wszyscy od "zbycha" poprawiają tatuaze u DANY w studiu "Lew"

Gość
Post Agnesik
Wysłany: Pon Mar 31, 2008 9:50 am
Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bomba Very Happy Robiłam w "Lwie" 2 tatuaże i jestem bardzo zadowolona.Sympatyczny i niezwykle wyrozumiały personel! Gorąco polecam Smile

Agnesik
Post Gość
Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 2:02 pm
Odpowiedz z cytatem

ja z za warszawy jechałem by mnie dziergali tam

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 8:27 am
Odpowiedz z cytatem

http://www.wojtekbienkowski.org/news.php

Jest to link do prac malarskich, oraz rysunku grupy artystycznej z Przasnysza, oraz do galerii tatuażu Cezarego Soszyńskiego, prowadzącego studio tattoo w Przasnyszu.

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 12:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Studio tattoo pana" Zbycha " od długiego już czasu znajduje się na mało chlubnej liście salonów tatuażu, których należy unikać !

http://www.tattooart.pl/forum/viewtopic.php?t=253&postdays=0&postorder=asc&start=60

Gość
Post roznosiciel
Wysłany: Pią Maj 02, 2008 7:26 pm
Odpowiedz z cytatem

A ma ktoś adres strony internetowej tego Olsztyńskiego "LWA" ?
Ja szperając odrobinkę, doszukałem się tylko numeru telefonu.
Ma ktoś z was, może gdzieś wystawioną fotkę z tatuażem, wykonanym w tym lwie ?
Ja mieszkam całkiem blisko Olsztyna i pierwszy raz słyszę o tym studio. Nie wiem więc jak mógł z W-wy ktoś specjalnie tam jechać po tatuaż.
( to odnośnie postu wyżej odrobinkę).
W W-wie są przecież 3 bardzo dobre salony tatuażu.
A " Zbycha" patrząc na galerię wykonanych tatuaży, to faktycznie lepiej unikać.

roznosiciel
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 1:10 pm
Odpowiedz z cytatem

warto tam isc ,fajny salon i artysci ktorzy tworza a nie prowadza fabryke Smile pzdr ,moj t&t jest na to najlepszym dowodem.

Gość
Post Ilona
Odpowiedz z cytatem

warto tam isc ,fajny salon i artysci ktorzy tworza a nie prowadza fabryke Smile pzdr ,moj t&t jest na to najlepszym dowodem.

Ilona
Post Ilona
Odpowiedz z cytatem

Ilona
Post Ilona
Wysłany: Wto Maj 13, 2008 1:11 pm
Odpowiedz z cytatem

Ilona

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach