MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post nowaczek145
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 5:18 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam, chce sobie wytatuować ową sentencję wraz z 2 maskami ukazującymi smiech oraz płacz. Ale przechodząc do sedna sprawy, chodzi mi oto że niektórzy uwazaja ze ten tatuaż niema sensu, tj. niema głębszego znaczenia. Niektorzy rowniez uwazaja za glupote robienie tego tatuazu z racji tego iz rzekomo często mają go wytatuowani członkowie gangu MS13, spotkalem sie równiez z takim argumentem : "chcesz aby ktos pomyslal ze nalezysz do gangu". Ja osobiscie początkowo interpretowalem to w taki sposób: Niezaleznie w jak niekorzystnym polozeniu bys się znalazł, nie pokazuj swojej slabosci, przyjmij to z usmiechem na twarzy, dopiero potem jak emocje opadna i sprawa przycichnie bd mogl płakac.
Ale teraz juz niewiem co o tym sądzic, im czytam co ludzie sadza na ten temat tym bardziej zniechęca mnie to do tej dziary. Wiem ze napewno nie chce miec "gangsterskiego" tatuazu. Co o tym sądzicie? Tez uwazacie ze to tatuaz dla "gangu"? Jak rozumiecie jego znaczenie? Prosze o pomoc, z góry dzięki Smile

nowaczek145
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 5:22 pm
Odpowiedz z cytatem

Trochę z innej strony. A co Cię obchodzi zdanie kogoś? To Tobie ma się podobać. Przecież to Ty go będziesz nosić. Możesz sobie nawet dupę wytatuować i nic nikomu do tego Very Happy . Także do dzieła.

BTW: Pomysł na dziarkę niczego sobie.


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post nowaczek145
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 11:09 pm
Odpowiedz z cytatem

No takk, masz racje Smile ale chodzi mi wlasnie o kwestie tego gangu, niechce miec poprostu tatuazu ktory w szczegolny sposob utozsamiany jest z przynaleznoscia danej osoby do gangu. Nie specjalnie chcialbym byc zaczepiony na ulicy przez jakiegos pseudo fana Cripsow ktory zobaczy ze mam taki a nie inny tatuaz, albo cos w tym stylu hehe ;D

nowaczek145
Post nowaczek145
Wysłany: Pon Cze 28, 2010 11:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Tak wogole to tatuaż wyglada mniej wiecej tak :
-- SPAM --www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/488ff7104dc6de30.html
Oczywiscie jezeli bym sie zdecydowal, zostal by on troche poprawiony Smile

nowaczek145
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 4:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to taki motyw widziałem już wiele razy. W sensie te maski. Ale nie widziałem z tym napisem, albo nie pamiętam, ze to był ten napis... Very Happy . Chyba jedynie "bardzo wtajemniczeni" skojarzą go z jakimś gangiem, gdyż jak wspomniałem takie maski same w sobie są dosyć popularne. Zawsze możesz dołożyć do wzoru coś od siebie.


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post nowaczek145
Wysłany: Wto Cze 29, 2010 7:42 pm
Odpowiedz z cytatem

To jest tylko wzór, mam zamiar go pozmieniac oczywiscie Smile

nowaczek145
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)