MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post infinity Posty: 2
Wysłany: Nie Cze 27, 2010 1:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam szanownych wszystkich. Zrobiłam ankietę, gdyż wiadomo - kobieta niezdecydowana jest.
Coraz bardziej przymierzam się do zrobienia sobie w końcu pierwszego tatuażu, jednak kilka opcji chodzi mi po głowie (oczywiście zrezygnowałam już z tych opcji które mogłyby jakoś przeszkadzać w dalszej pracy). A więc przedstawiam moje 7 typów. Miejsce - najprawdopodobniej ramię, chyba że uda mi się wyleczyć plecka, ewentualnie (krzyże) na kostce, lub też zaczęłam myśleć o boku pleców na dole na krzyżu (też możecie napisać gdzie byście widzieli i co).
Bardzo proszę o pomoc , wiem że każdy inne gusta ma, ale jak coś się wam nie podoba to walcie. Ja już ze znajomymi też gadałam, ale wiadomo jak znajomi, okrutnej prawdy ci nigdy nie powiedzą ;p
Ach i zaznaczam, że wszystko tylko w odcieniach szarości.

A oto typy (od ulubieńców)
1. [url=-- SPAM --www.rysuj.pl/index.php?option=com_joomgallery&func=watermark&catid=98&id=48606&Itemid=102]oko[/url]
2. [url=-- SPAM --i.pinger.pl/pgr294/8350d5f600045afb4a80300e/VICTORIA%20FRANCES%2001.jpg]twarz[/url]
3. [url=-- SPAM --www.gothpalace.co.uk/enlarged/image1211456029.jpg]ankh wąż[/url]
4. [url=-- SPAM --www.fairiesworld.com/gallery/albums/SPAM/10001/normal_Tinkerbell_by_Brian_Froud.jpg]elf[/url]
5. [url=-- SPAM --www.tatuaze.org/media/wzory/1_1_1255944131.jpg]krzyż[/url]
6. [url=-- SPAM --c.wrzuta.pl/wi17947/84ed0e320009e569488dfa09/0/tatuaz%20pajak]pająk[/url]
7. [url=-- SPAM --www.tattoosbydesign.com/rate_my_tattoo/tattoos/tattoo/act/Ankh_and_Eye_of_Horus_709474087622.jpg]ankh wzór[/url]
(w sumie najbardziej biorę pod uwage pierwsze 4 i ostatni)

infinity Dołączył: 27 Cze 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 2:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Robisz ankietę w której ludzie maja odpowiedzieć Ci jaki masz mieć tatuaż? A swoją drogą te które pokazałaś to naprawdę cienizna. Zastanów się dokładnie jeszcze nad wzorem, etc. pzdr


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post infinity Posty: 2
Wysłany: Pią Lip 02, 2010 6:12 pm
Odpowiedz z cytatem

nie chodzi o wybranie tylko o ocenę. ale i tak w końcu wybrałam motyw kwiatowy aczkolwiek nr 1 lub 2 będzie za rok.

infinity Dołączył: 27 Cze 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)