MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post LANZAR
Wysłany: Sob Mar 27, 2010 11:33 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!!!
Proszę o ocenę tej pracy, najlepiej w kilku zdaniach!!!
Pozdrawiam!!!

[URL=-- SPAM --img138.imageshack.us/i/s5001353.jpg/][img]-- SPAM --img138.imageshack.us/img138/6651/s5001353.jpg[/img][/URL] i [URL=-- SPAM --img709.imageshack.us/i/tatoooo.jpg/][img]-- SPAM --img709.imageshack.us/img709/466/tatoooo.jpg[/img][/URL]

a tu jeszcze wzór: [URL=-- SPAM --img440.imageshack.us/i/user1479rakfinalowy1.jpg/][img]-- SPAM --img440.imageshack.us/img440/8338/user1479rakfinalowy1.jpg[/img][/URL]

LANZAR
Post Creativ Posty: 31
Wysłany: Wto Mar 30, 2010 6:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Sory, ale jeśli koleś który robił te dziarge i kierował sie właśnie tym wzorem to zrobił to barrrrdzo słabo, poniżej krytyki, sory ale z tego co widze oddaleś kawałek swojego ciała w nie te ręce, idź do kogoś bardziej profesjonalnego i popraw to - no chyba ze wtstarcza Ci to


Creativ Dołączył: 13 Lip 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post LANZAR
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 10:46 am
Odpowiedz z cytatem

nie nie na szczęście to nie Moja ręka i nie Ja to robiłem. Napisałem tego posta aby uzyskać bezstronną opinie, bo wykonawca tej dziary uważa że wszystko jest OK...

LANZAR
Post no name Posty: 41
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 11:49 am
Odpowiedz z cytatem

ło kuwra!!!
A myslałem że już nic na tym forum nie napisze.......zaglądam a tu taka perełka!

Miazga!!! ręce do utrącenia, oczy do wyłupienia, a maszynka do wsadzenia w - WYMODEROWANO - razem z zasilaczem temu "twórcy" za zrobienie takiego dziadostwa.


no name Dołączył: 09 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post wadim
Wysłany: Czw Kwi 01, 2010 9:59 am
Odpowiedz z cytatem

siemka wiesz co moim zdaniem powinienes isc teraz do salonu i poprawic to profesionalnie bo wyglada to okropnie. od razu widac ze to praca amatorska z udzialem tzw. strunowki. ja sam zaczynam zabawe z tatuowaniem i powiem ci ze trzymajac pierwszy raz maszynke w reku zrobilem lepsza dziare niz ten rak na twojej rece. dam ci rade nie pozwol na kolejne dzielo tego kolegi.

wadim
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)