MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post TheHurricane
Wysłany: Wto Mar 23, 2010 10:53 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie wszystkich. Właśnie się zarejestrowałem tutaj na forum. Przejdę szybko do rzeczy. Mam pomysł na tatuaż. Składa się na niego kilka części. Jednak będą one połączone w zgraną całość. Mam wszystkie potrzebne zdjęcia, ale przed pójściem do studia, chciałbym stworzyć szkic tego wszystkiego już razem. Problem zaczyna się właśnie tutaj - kompletnie nie posiadam umiejętności artystycznych. Znajomych nie mogę poprosić o pomoc, ponieważ ten tatuaż ma być zrobiony w tajemnicy, dlatego, że ma on być dla mnie. Znaczyć będzie dla mnie naprawdę bardzo dużo, na razie nie chcę, żeby go ktoś oprócz mnie i tatuażysty rzecz jasna oglądał.

"Skład tatuażu":

-serce
-skrzydła
-hinduski bicz, który tworzy związane usta tak jakby
-zdjęcia mojej ukochanej

Teraz tak. W sercu ma być portret mojej ukochanej, z serca mają po bokach wychodzić skrzydła, a na dole pod sercem ma być ten 'bicz', który tworzy usta. Wszystko będzie w kolorze, ale rzecz jasna, szkic to szkic:)

Pokaże Wam teraz 'skład tatuażu' na zdjęciach.

-- SPAM --img52.imageshack.us/img52/1376/sercezeskrzydami.jpg - tutaj macie serce ze skrzydłami, właśnie o takie mi chodzi.
-- SPAM --img534.imageshack.us/img534/8843/90762133.png - z tego interesuję mnie tylko ten bicz, który ma być umieszczony pod sercem.

Zdjęcia mojej wybranki Wam nie podaję, ponieważ nie potrzebuję szkicu ze zdjęciem w sercu, to już się w studio załatwi. Do czego zmierzam? Jeśli ktoś z Was miałby chwilę na sporządzenie takiego szkicu byłby dozgonnie wdzięczny! Nie chodzi mi o żadne dzieło sztuki, po prostu zwykły szkic, tak aby zobaczyć jakby to wyglądało jako całość. Może ktoś z Was jest uzdolniony plastycznie, nudzi się na lekcjach, w pracy, w domu, ma chwilę czasu i nie stanowiłoby dla niego problemu zrobienie takiego szkicu to byłbym bardzo, ale to bardzo wdzięczny.

Chciałbym jeszcze Was prosić już o coś bardziej przyziemnego, mianowicie tatuaż ma być zrobiony na plecach, to jest już postanowione, ale zastanawiam się nad kolorami oraz rozmiarami. Kolor skrzydeł, otoczka serca chyba zrobię złotą, znaczy te promienie takie, te które widać na obrazku. W sercu będzie znajdował się portret, więc tam nie ma miejsca na kolor. Może macie jakieś propozycję odnośnie koloru? No i wielkość. Jakie wymiary byłyby potrzebne, aby portret był dobrze widoczny, i aby od razu poznać kto się na nim znajduję. Wiecie, żeby nie było czegoś takiego, że ktoś spojrzy na tatuaż i powie: "Ty no super tatuaż, a kto jest na 'zdjęciu'?" Smile Bicz tworzący związane usta ma symbolizować trudną drogę jaką przeszedłem, aby zbudować ten związek, tą miłość. Zastanawiałem się nad skrzydłami, które są oplątane przez ten bicz (symbolika byłaby ta sama), ale chyba jednak zostanę przy pierwszej opcji, czyli, że pod sercem. I jeszcze jedno, nie wiem czy zrobić tatuaż na górze pleców (będą przeszkadzały łopatki?), czy na środku. Nie wiem w takim sensie, że zastanawiam się po prostu gdzie będzie lepiej wyglądał, ponieważ nie robi to dla mnie różnicy czy będzie on na górze czy na środku pleców.
Będę bardzo wdzięczny za każdą poradę i propozycjęSmile To tyle, z góry dzięki.

TheHurricane
Post Gość
Wysłany: Czw Mar 25, 2010 7:24 pm
Odpowiedz z cytatem

znajdź dobre studio, zwlaszcza od portretów.
Tam zrobia ci projekt z uwzględnieniem twoich sugestii.
nie szukaj porad na tak smiesznych forach...tu mozna tylko poczytac i się posmiać z pierdów.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)