MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post boba
Wysłany: Nie Mar 21, 2010 8:23 pm
Odpowiedz z cytatem

chce zrobić sobie tatuaż na plecach nisko. mieszkam nie daleko słubic. kture mam wybrać studio żeby nie żałować pomóżcie wybrać, ja się nie znam na dziarach no i żeby nie złapać jakiegos chorupska
dzięki wielkie za pomoc

boba
Post Dżasta
Wysłany: Sro Mar 31, 2010 3:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz dylemat proponuje ci studio vidmo na ul nadodrzańskiej ja byłam robiłam na nodze i jestem mega zadowolona atmosfera spoko 100% higiena

Dżasta
Post koles
Wysłany: Sro Kwi 06, 2011 3:39 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja robilem w Vidmo u tomka i jestem mega zadowolony polecam!

koles
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 11, 2011 4:58 pm
Odpowiedz z cytatem

Jest spora dobrych studi w okól ale w
słubicach to tylko vidmo polecam. Mam tatuaz u nich robiony i w Vikingu w ZG, poziom taki sam takgże jestem naprawde zadowolony:)

Gość
Post audi a8
Wysłany: Czw Cze 02, 2011 9:32 pm
Odpowiedz z cytatem

No Fakt jest TALAR TATTOO Z studia Vidmo w slubicach daje rade.

audi a8
Post Gość
Wysłany: Pon Sie 01, 2011 5:07 am
Odpowiedz z cytatem

TALAR TATTOO Tomek odchodzi z Vidma !!! znow bedze syf i partactwo w Vidmo;/ JAK COS TO TYLKO TOMEK! http://www.facebook.com/home.php#!/talar.tomek

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sie 03, 2011 11:40 pm
Odpowiedz z cytatem

a ten tomek to taki niby super miszczu jest? oblukalem jego dziary i sa raczej marnawe...daleko im do dobrego tatuazu

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 7:00 pm
Odpowiedz z cytatem

oczywiście, nic porywającego, ot taki rzemieślnik, robi bo robi a ma się za wielkiego artystę. a takie stwierdzenie że jak odejdzie to już po nim nikogo lepszego nie będzie, świadczy o wysokim mniemaniu o sobie, zwykła pusta pycha. jednym słowem chamstwo. przecież pracował w tym studio kilka lat a przed odejściem taki post. nie wiem dlaczego cię jeszcze trzymają, pewnie nikt na to forum nie zagląda.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 05, 2011 8:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie trzymają , Talar został zwolniony za pracę "charytatywną" poza studiem.
Myślę Tomek że szukając pracy ten fakt ukryjesz,chyba że z Widma powiadomią nowe studio o twoich wyczynach. Masz przechlapane, zakładaj
swoje bo będzie ciężko z "talarami".

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Sie 06, 2011 3:12 am
Odpowiedz z cytatem

ot kolejny co wyzej sra niz - WYMODEROWANO - ma. pomachał trochę maszynka i wydaje mu się że jest mega przekozak...zwykly drapacz kombinator. na szczescie jest dobre studio w zielonce Wink

Gość
Post zielona
Wysłany: Pon Sie 15, 2011 7:28 pm
Odpowiedz z cytatem

Jak co roku w Vidmo zminiaja sie tatuatozy hehehe..... Wiec powyzsze posty mnie śmiesza.....Niedziwie sie studio nastawione jest na ilosc nie na jakosc na zarobek na niemcach. Jezeli chcecie miec dobry i tatuaz i dobrej jakosci nie na ilosc nastawionego studia!!! TO TYLKO NEGROSKOP W ZIELONEJ GORZE !!!!

zielona
Post leniaaa Slu
Wysłany: Sro Sie 17, 2011 8:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Moze i tomek mistrze nie był ale nik sie mistrzem nie urodził odrazu.Robiłam u nigo i jestem zadowolona. A co do zmian faktycznie zminił sie tatuator czółam od niego alkochol:/ Tagrze zmian raczej na gorsze.... Confused Question

leniaaa Slu
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 19, 2011 7:58 pm
Odpowiedz z cytatem

tomek "mistrze" nie byłeś ani w tatuowaniu ani w pisaniu. Nie pisz sam, daj zawsze do przetłumaczenia swojej dziewczynie bo to wygląda jakbyś był po "alkocholó".

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 19, 2011 10:34 pm
Odpowiedz z cytatem

żenujace...koleś nie moze pogodzic sie z rzeczywistościa i porazką.
smutne.

Gość
Post michal!)(!
Wysłany: Pią Sie 26, 2011 6:09 am
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
żenujace...koleś nie moze pogodzic sie z rzeczywistościa i porazką.
smutne.

zenujace sa te wstystkie komentarze!!!!!!!!!!! Moze Panie ze stucia zajely by sie szukaniem nowego tatuatora , bo obecny czesciej po alkohol niz po narzeduia do tatuowania siega! Wypisywanie negatywnych komentarzy na temat Tomka jest naprawde nie na poziomie. Osobiscie robilem 2 tatuaze u Tomka, WSZYSTKIE W STUDIU, w ktorym nawet papieru toaletowego nie bylo!!!!!!!!!!!Co do tatuazy sa naprawde swietne, polecam Tomka i polecam wszystkim by tylko do niego chodzili, a co do tych co wypisuja te bzdurne komentarze NAWET ZLA REKLAMA JEST REKLAMA, przebolejcie ze Tomek juz do Was nie wroci!!!!!!!!

michal!)(!

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach