MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 8:58 am
Odpowiedz z cytatem

Witam! jak w temacie 6 dni temu zrobiłam sobie tatuaż na nodze (stopie) nic sie z nim nie działo nie mam zadnych strupków nie schodzi z niego skóra tylko w jednym miejscy obok wzorka skóra jest czerwona i tak troszke boli przy dotykaniu. Smaruje go tribiotykiem tak jak zalecaliscie na forum co to moze byc??

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 1:53 pm
Odpowiedz z cytatem

Tribiotic jest antybiotykiem. Odstaw to!!! Używa się go tylko wtedy gdy coś się pieprzy. Co za osioł jej to doradził? Zacznij smarować alantanem albo bepanthenem. A o samej pielęgnacji było setki razy na forum, wiec znajdziesz bez problemu.


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Lut 13, 2010 3:53 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="pajak914"]Tribiotic jest antybiotykiem. Odstaw to!!! Używa się go tylko wtedy gdy coś się pieprzy. Co za osioł jej to doradził? Zacznij smarować alantanem albo bepanthenem. A o samej pielęgnacji było setki razy na forum, wiec znajdziesz bez problemu.[/quote]



Dzieki juz posmarowałam alantanem zobaczymy co z tego tattoo bedzie ogólnie to podejrzewa me do porawki ale do tego salonu juz raczej nie pójde.

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 10:47 am
Odpowiedz z cytatem

Juz nie jest czerwony ale w 3 miejcach sie zrobił taki wypukły i jaśniejszy niż reszta i w tych miejscach boli co z tym robic?? jak bym wiedziała ze takie problemy z min miec bede to bym go nie zrobiła;/

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 2:06 pm
Odpowiedz z cytatem

dodaje zdjęcia niech ktoś na to spojrzy będę wdzieczna;]

-- SPAM --img141.imageshack.us/i/1dzieny.jpg/
to jest zaraz po zrobienu tatuażu

-- SPAM --my.imageshack.us/glitter.php?l=img268/9697/42894139.jpg

-- SPAM --my.imageshack.us/glitter.php?l=img294/3452/67017714.jpg

-- SPAM --my.imageshack.us/glitter.php?l=img294/3452/67017714.jpg
reszta robiona dzisiaj

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 2:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie jestem specjalistą, ale jak dla mnie znośnie to wygląda. Może kontury lekko rozmyte (na pewno w salonie robiłaś?), a może to też wina nałożonej maści i zrobionego foto. Opuchnięcia to normalny objaw nawet przy poprawnie zrobionym i wygojonym tatoo.


A co do bólu to sprawa względna. Co to znaczy, ze boli? Swędzi? Piecze? Rwie? Pali? Zresztą stopa to paskude miejsce na dziarę, za cienka skóra, za dużo nerwów, ciągly nacisk. Sama rozumiesz...Wink.

Najlepiej by było gdybyś wzięła w tym czasie wolne i przeczekała nieco czasu w domu zachowując dziarkę odkrytą, etc. A skarpetka, buty w odstawkę na ten czas.
Radzę odczekać 1-2 dni. Jeżeli w tym czasie coś pogorszy zawsze można do dermatologa podejść. Jednak sądzę, ze nie będzie to potrzebne.


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 2:46 pm
Odpowiedz z cytatem

Dzieki za rade kontury są w porządku tylko na zdjeciu tak to wyglada bo to telefonem robione;p podobno najlepsze studio u mnie w miescie. Mam nadzieje ze się zagoi. Tzn boli jak smaruje jak dotykam przy myciu i skóra jest napieta chociaz smaruje cały czas no i siedze w domu;]

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 2:50 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"] tak to wyglada bo to telefonem robione;p [/quote]

Tak myślałem Wink . Pozostało Ci czekac;]


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Lut 14, 2010 2:57 pm
Odpowiedz z cytatem

oki dzieki;] jak cos bede pisać;]

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)