MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Emgy
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 9:09 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam!Smile
Mam taki maly problem a konkretnie chodzi o miesjce w ktorym chce zrobic sobie tatuaz a wlascie o wybranie najlepszego. Chodzi o to ze jestem dosyc szczuplym czlowiekiem i chodze na silownie aby to poprawic lecz chcialbym sobie juz teraz zrobic tatuaz i pozniej gdy juz nabiore masy to moze sie on zdeformowac rozciagnac itp. Jesli tak to jakie miejsca na ciele beda najmniej narazaly na to moj tatuaz.
Pozdrawiam

Emgy
Post Emgy
Wysłany: Sro Lut 03, 2010 9:12 pm
Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie zapomnialem dodac ze pierwotnie chcialem zrobic tatuaz na zebrach.

Emgy
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Czw Lut 04, 2010 5:48 pm
Odpowiedz z cytatem

Każde będzie dobre, aby tylko Tobie odpowiadało. Musiałbyś naprawdę duuuużo na masie przybrać, żeby dziara się nieładnie rozciągnęła. Zresztą jak nawet to nie będzie nic czego nie załatwi mały cover. Także do boju!:]


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 7:35 am
Odpowiedz z cytatem

Ok dzieki bardzo za rade bo mialem male watpliwosci:) We wtorek najblizszy mam juz termin:)
Pozdrawiam

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Pią Lut 05, 2010 6:54 pm
Odpowiedz z cytatem

Super. Pamiętaj tylko o odpowiednim wygojeniu dziary. Jeżeli będziesz mógł to się pochwal potem swoi dziełem:]

Pozdrawiam


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post emgy Posty: 2
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 1:03 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="pajak914"]Super. Pamiętaj tylko o odpowiednim wygojeniu dziary. Jeżeli będziesz mógł to się pochwal potem swoi dziełem:]

Pozdrawiam[/quote]


Siema:)
Wlasnie o to chcialem teraz zapytac.

Co do tatuazu zrobilem go wczoraj na zebrach (blolalo jak cholera ale dalem rade) a efekt jest taki -- SPAM --img717.imageshack.us/i/dscf4027.jpg/ wiem ze jakos nie jest najlepsza ale dziare posmarowalem mascia.

Wczoraj jak rowniez i dzis po przemyciu tatuazu wycieralem miejsce papierowym recznikiem i za kazdym razem odbijal mi sie tusz. Co jakis czas glownie w miejscu literek robi sie mokro i bardzo sie klei(cos w rodzaju sluzu) a gdy to przetarlem zrobily mi sie strupki. Czy to normalna kolej rzeczy czy moze ja cos zle zrobilem lub cos pominalem? Prosze o pomoc:)

emgy Dołączył: 06 Lut 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 4:03 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="emgy"]

Siema:)
Wlasnie o to chcialem teraz zapytac.

Co do tatuazu zrobilem go wczoraj na zebrach (blolalo jak cholera ale dalem rade) a efekt jest taki -- SPAM --img717.imageshack.us/i/dscf4027.jpg/ wiem ze jakos nie jest najlepsza ale dziare posmarowalem mascia.

Wczoraj jak rowniez i dzis po przemyciu tatuazu wycieralem miejsce papierowym recznikiem i za kazdym razem odbijal mi sie tusz. Co jakis czas glownie w miejscu literek robi sie mokro i bardzo sie klei(cos w rodzaju sluzu) a gdy to przetarlem zrobily mi sie strupki. Czy to normalna kolej rzeczy czy moze ja cos zle zrobilem lub cos pominalem? Prosze o pomoc:)[/quote]


Nie wycieramy tylko leciutko jakby "wklepujemy-dotykamy" ręcznikiem w tym miejscu Wink . Wiesz o czym mówię. zaś takie jakby wychodzące z ciała gluty (ja tak to zapamiętałem) to nic złego. Tak być powinno. Przy każdej dziarze miałem coś takiego i po paru dniach przestawało. Ważne, zebyś na siłe tego nie wyciągał, nie pocierał, wycierał, etc. Samo wyjdzie. Jedynie podczas przemywania dziarki letnią wodą i mydłem możesz delikatnie jakby pomasować ręką w tym miejscu i co ma wyjśc to wyjdzie Very Happy .

Pamiętaj też o niedopuszczeniu do wysuszenia dziary. Smaruj świeżą maścią i przemywaj regularnie co 4h na dobę.


P.S. Fajna dziara:]
pzdr


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post emgy Posty: 2
Wysłany: Sro Lut 10, 2010 4:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Tak rozumiem:) No to juz chyba wszystko wiem. Dzieki bardzo za pomoc. Zajebiscie mi wszystko wytlumaczyles:)
Hehe dzieki:) Tak w ogole to pierwsze litery imion mamy taty i siostry:) Pewnie jakos w listopadzie zrobie sobie kolejna na plecach. Mam nadzieje ze bol tym razem bedzie bardziej znosny:]
Pozdro i jeszcze raz dzieki;)

emgy Dołączył: 06 Lut 2010
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)