MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post julka
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 4:20 pm
Odpowiedz z cytatem

witam, w sobotę mam umówioną wizytę u tatuazysty . Wielu ludzi, znajomych i ni etylko krytykuje mój pomysl na tatuaż, ale cóz to indywidualna moja sprawa. Postanowiłam wytatuoważ sobie psa yorka ktory dwa lata te,u zginął pod kołami samochodu:((( Mam hodowlę tych słodziutkich zwierzakow, ale tamten byl wyjatkowy bo byl to moj pierwszy york tak nqdzwyczaj malutki(dorosły ważyl 1,2 kg).. Ale nie o tym chce pisac, generalnie jestem bardzo wrażliwa na bol, zwykle przy pobieraniu krwi mdleję, przy percingu pempa i brwi równiez straciłam przytomniścSad Co prawda igla do percingu pempka byla znavznie grubsza od tej do tatuowania ale mimo to.. ten tatuaz bede r9obikla na prawym ramieniu , bedzie wielkości ok 10/10 cm. Tatuazysta mowil mi zebym posmarowala mascia EMLA i na jakis czas się znieczuli miejse. Ten tatuaz ma byc mocno cieniowany.. powiedzcie czy cieniowanie boli bardziej niz wypelnianie kolorem? Jak wiecie zapewne york ma duzo wlsokow , na projekcie rowniez jest mnostwo wloskow, czyli obawiam ie ze bedzie pelno "draśnięć", czy to boli ? mowil ze trwac bedzie tok ok 3 godziny do czterech:( prosze o szczere ypowiedzi.

julka
Post Gość
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 4:39 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="julka"]witam, w sobotę mam umówioną wizytę u tatuazysty . Wielu ludzi, znajomych i ni etylko krytykuje mój pomysl na tatuaż, ale cóz to indywidualna moja sprawa. Postanowiłam wytatuoważ sobie psa yorka ktory dwa lata te,u zginął pod kołami samochodu:((( Mam hodowlę tych słodziutkich zwierzakow, ale tamten byl wyjatkowy bo byl to moj pierwszy york tak nqdzwyczaj malutki(dorosły ważyl 1,2 kg).. Ale nie o tym chce pisac, generalnie jestem bardzo wrażliwa na bol, zwykle przy pobieraniu krwi mdleję, przy percingu pempa i brwi równiez straciłam przytomniścSad Co prawda igla do percingu pempka byla znavznie grubsza od tej do tatuowania ale mimo to.. ten tatuaz bede r9obikla na prawym ramieniu , bedzie wielkości ok 10/10 cm. Tatuazysta mowil mi zebym posmarowala mascia EMLA i na jakis czas się znieczuli miejse. Ten tatuaz ma byc mocno cieniowany.. powiedzcie czy cieniowanie boli bardziej niz wypelnianie kolorem? Jak wiecie zapewne york ma duzo wlsokow , na projekcie rowniez jest mnostwo wloskow, czyli obawiam ie ze bedzie pelno "draśnięć", czy to boli ? mowil ze trwac bedzie tok ok 3 godziny do czterech:( prosze o szczere ypowiedzi.[/quote]

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Gru 15, 2009 4:41 pm
Odpowiedz z cytatem

sorki chcialam odpowiedziec a zacytowalam, sorias. Ja mialam na ramieniu dzisia i bolalo ale lajtowo, da sie zniesc. Co do pomyslu moim zdaniem uwiecznienie kogos waznego na swoim ciele wcale nie jest powodem do smiechu bez wzgledu na to kto lub co to jest takze sie nie przejmuj. Co do cieniowanai nie wiem czy boli bo ja cieni nie mam... ale chetnie poczytam na ten temat wiec prosze sie wypowiedziec

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Gru 19, 2009 11:04 pm
Odpowiedz z cytatem

i zrobiony:) jest swietny troszke boalo ale ogolnie luzik, jest super. Swietny fachowiec PIOTR JEZIERSKI w slupsku, naprawde extra podejscie i praca pierwsza klasa. Jakbyscie chcieli zobaczyc moja dziarkę oto link:)
-- SPAM --nasza-klasa.pl/profile/24893024/gallery/album/2/67

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Gru 20, 2009 5:54 pm
Odpowiedz z cytatem

sorki pomylka
-- SPAM --nasza-klasa.pl/profile/24893024/gallery/album/2/70

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)