MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post fatimas
Wysłany: Sro Gru 02, 2009 3:27 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam, może ktos mi powie dlaczego nie schodzi mi obrzek i ból po dwóch dniach po zrobieniu tatuażu na stopie? Tatuaż był robiony w renomowanym studio juz sprawdzonym wcześniej przez mojego męża. Opuchlizna jest tak duża, ze nie idać kostki i praktycznie nie mogę stanąć na tej stopie, gdyż mam wrażenie że skóra jest tak niesamowicie napięta, że zaraz pęknie. Stosuje cały czas maść alantan zgodnie ze wskazówkami tatuażysty. Jutro wieczorem wyjeżdzam za granicę do pracy i nie wiem co robić. Iść do lekarza, czy jest to coś normalnego i może wiecie jak temu zaradzić. :D

fatimas
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Gru 03, 2009 3:27 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="fatimas"]Witam, może ktos mi powie dlaczego nie schodzi mi obrzek i ból po dwóch dniach po zrobieniu tatuażu na stopie? Tatuaż był robiony w renomowanym studio juz sprawdzonym wcześniej przez mojego męża. Opuchlizna jest tak duża, ze nie idać kostki i praktycznie nie mogę stanąć na tej stopie, gdyż mam wrażenie że skóra jest tak niesamowicie napięta, że zaraz pęknie. Stosuje cały czas maść alantan zgodnie ze wskazówkami tatuażysty. Jutro wieczorem wyjeżdzam za granicę do pracy i nie wiem co robić. Iść do lekarza, czy jest to coś normalnego i może wiecie jak temu zaradzić. Very Happy[/quote]


Stopa to wrazliwe miejsce, obrzek czyli zaczerwienue utrzymuje sie krotko. Jesli pielegnujesz dobrze, czyli nie dopuscilas aby wdalo sie zakazenie, co jest czeste przy tatuazach na stopie to nie masz raczej czego sie obawiac. Ale nie przesilaj nogi i miej ja w miare mozliwosc caly czas odkryta. Jesli tatuaz wyglada wporzadku, nie zrobil sie najmniejszy strupek to jest wszystko OK, ale poradzil bym Ci smarowanie przez kolejne dwa dni tribioticem, poniewaz to stopa a tam latwo o zakazenie


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 17, 2010 8:35 am
Odpowiedz z cytatem

ja mam podobny problem. Robiłam tatuaż we wtorek, w środę stopa była opuchnieta, czerwona i bardzo bolała i ledwo mogłam chodzić, a wczoraj i dzisiaj już jest lepiej, w sensie nie boli, ale nadal jest strasznie opuchnięta Confused smaruję Bepanthenen, przemywam, chodzę w odkrytych butach.. I kompletnie nie wiem dlaczego tak się dzieję Confused nie dotykam rękami wcale, sama nie wiem, i zaczynam sie martwić

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)