MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post kryniu8524
Wysłany: Wto Paź 20, 2009 8:31 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam , zrobilem sobie 3 dni temu tatuaz trybala, smaruje go codziennie 4-5 razy wazelina i kremem nivea aby ciagle był tłusty i niesuchy. narazie niewidac strupów ale widac na skorze jakby gruby naskore ktory sie wyciera powoli i pod nim widac tatauz to chyba jest taki strupek mokry. a po jakims czasie po nasmarowaniu czuc na rece dziwny zapach nic z tym sie nie dzieje??

kryniu8524
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 6:55 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="kryniu8524"]Witam , zrobilem sobie 3 dni temu tatuaz trybala, smaruje go codziennie 4-5 razy wazelina i kremem nivea aby ciagle był tłusty i niesuchy. narazie niewidac strupów ale widac na skorze jakby gruby naskore ktory sie wyciera powoli i pod nim widac tatauz to chyba jest taki strupek mokry. a po jakims czasie po nasmarowaniu czuc na rece dziwny zapach nic z tym sie nie dzieje??[/quote]



A kto byl takim idiota i zalecil Ci smarowaniem wazelina i kremem nivea? Spieprzyles sobie w ten sposob tatuaz! Co do zapachu to nie wiem za bardzo o co chodzi. Wiem, ze gdy ropa jest wowczas jest taki dziwny zapach, nieco smierdzacy. Byc moze zapach ktory u Ciebie jest ma zwiazek z kremem nivea. Szykuj sie na poprawke tatuazu. Przesmaruj to przez dwa dni tribioticem a nastepnie mascia alantan plus


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post o8yw4t3l Posty: 46
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 1:41 pm
Odpowiedz z cytatem

No to pięknie ktoś zrobił na tobie rzeź i dosyć ślicznie dał info co do kremu<- na pewno profesjonalista,
krem na pewno spowoduje zmianę barwnika w skórze także będzie wyglądał jak by cię zwykłą perłą dziabano a te opuchnięte strupki to nic tylko odmoczona skóra także barwnik odpadnie. Prawdziwy "strupek" wygląda jakby ci skóra po opalaniu schodziła...


o8yw4t3l Dołączył: 07 Paź 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Sro Paź 21, 2009 7:56 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="kryniu8524"]smaruje go codziennie 4-5 razy wazelina i kremem nivea aby ciagle był tłusty i niesuchy. [/quote]


O matko kochana to żeś się nacieszył tatuażem kolego... Rolling Eyes . Wróć do tego gościa co Ci doradził taką rzeźnię i niech zobaczy co Ci się dzieje teraz Mad Evil or Very Mad . W zasadzie nic gorszego nic nie mogłeś zrobić. Odbarwienie skóry, barwnik poszedł się jeba.ć, zatkane pory skóry na świeżej rance (którą jest nowiutki tatoo) no i masz babo placek. Swoja drogą mogłeś się zorientować trochę co i jak. Miejmy nadzieję, że da się to odratować jakoś. Powodzenia


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Paź 22, 2009 7:20 pm
Odpowiedz z cytatem

naszczęście tattoo było robione w studiu i dzis byłem i bedzie do poprawy cały jeszcze raz robiony bo kolor zbladł:/ naszczęście poprawa za darmo... wiec po zrobienu czym smarowac i gdzie dostane tą masc i ile dni? dzieki za pomoc

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 6:06 pm
Odpowiedz z cytatem

Ehhhh, jeszcze raz od początku Wink .

Co 4-5 godzin (nawet w nocy jak się obudzisz Very Happy ) zmywaj resztki starej maści przy pomocy letniej wody i mydła, wysusz rękę ręcznikiem papierowym (nie trzyj, ale delikatnie dotykaj tat2 niech woda sama wsiąka). Nałóż nową warstwę maści (najlepiej alantan plus - maść), potrzymaj 4-5h i zmyj. Proces powtarzaj przez 15-19 dni. W międzyczasie zapomnij o folii bo wcale nie pomaga a zaszkodzić może Idea . Ewentualnie na pierwsze 4 nocki możesz sobie zawinąć wtedy zmiękczą się strupki i jeden problem z głowy mniej. Potem po okołu 5-7 dniach skóra zacznie Ci się łuszczyć. Znaczy to, że wszystko ok, organizm prawidłowo reaguje. Niekiedy łuszczenie powtarza się. A potem to pozostaje Ci już tylko cieszenie się swoim dziełem Cool . Ufffff. Rzekłem


Aha, alantan super się spiera, więc nie martw się o ubranie czy pościel Very Happy Shocked Very Happy


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 7:05 pm
Odpowiedz z cytatem

Dzieki Wink jeśli chodzi o folie to tylko dostałem od niej potówek wiec niepolecam :/

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 23, 2009 9:10 pm
Odpowiedz z cytatem

A ja się zapytam gdzie robiłeś ten tatuaż ?
Bo jeśli tatuażysta, mówił o smarowaniu kremem Nivea, to już daje dużo do myślenia, więc jeśli możesz podeślij link do galerii tego pana.
Się zobaczy, czy znany i czy nie ryzykujesz powtórnie.

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Paź 26, 2009 10:40 am
Odpowiedz z cytatem

no wlasnie, podaj jakis link do tego studia Wink bo cos mi sie wierzyc nie chce, ze robiles to w studiu Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Paź 30, 2009 12:57 pm
Odpowiedz z cytatem

i nie podał.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)