MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post nobody Posty: 4
Wysłany: Sob Sie 14, 2004 10:59 pm
Odpowiedz z cytatem

czesc jestem poczatkujacym przyszlym wytatulowanym ;] pierwszy tatulaz chce se zrobic dookola ramienia (bicepsa i tricepsa) wiadomo o co chodzi tak jak ma np pamela anderson oczywiscie nie chce takiego delikatnego ciernia tylko cos wikszego (masywniejszego) dlatego poszukuje jakis fajnych wzorow bylbym wdzieczny za jakiekolwiek linki z tego typu tatu badz jak ktos ma jakies na dysku niech sle na flapjack@chelmnet.pl z gory thx

nobody Dołączył: 09 Sie 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post wigor Posty: 2
Wysłany: Nie Sie 15, 2004 3:34 pm
Odpowiedz z cytatem

mam kilka takich wzorow,ale w zamian masz jakis link z gotyckimi czcionkami na reke?

wigor Dołączył: 13 Sie 2004 Skąd: jastarnia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post Grrr
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 5:46 pm
Odpowiedz z cytatem

Chyba to facetowi nie wypada... Sorry ale to takie babskie!

Grrr
Post Radar Posty: 17
Wysłany: Sro Sie 25, 2004 9:02 pm
Odpowiedz z cytatem

Też mi się tak wydaje.


Radar Dołączył: 20 Sie 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post nobody Posty: 4
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 12:57 am
Odpowiedz z cytatem

gdybym nie napisal ze taki tatoo ma pamela to bys tak nie mowil , podzialalo to na twoja podswiadomosc, mariusz pudzianoweski tez ma taki jest najsilniejszym czlowiekiem na swiecie i uwazasz ze ma babski tatuaz? zalosne

nobody Dołączył: 09 Sie 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 8:51 am
Odpowiedz z cytatem

ile ty masz lat chłopczyku ? 12 ?

Gość
Post Van Helsing Posty: 3
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 3:14 pm
Odpowiedz z cytatem

Ktos kiedyś powiedział:" (...) o gustach sie nie rozmawia".Na takie rzeczy nie zwracam uwagi, bo co takiego, przeszczep policzka na czoło? W dzisiejszych czasach nie powinno nic nas szokowac. Jak ktoś coś takiego [u][b]czuje[/b][/u] to dlaczego nie. Ponoć Polska to wolny kraj, ...to i wolny wybór. Pozdrawiam.

Van Helsing Dołączył: 17 Sie 2004
_________________
"...krwiopijcom wymierzę sprawiedliwość...zła się nieuleknę..."
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Radar Posty: 17
Wysłany: Czw Wrz 02, 2004 6:37 pm
Odpowiedz z cytatem

To już po koleżeńsku poradzić nie można, zasugerować ponowne przemyślenie sprawy?
Chyba po to są te śmieszne fora internetowe (no i jeszcze po to, żeby sobie bezpiecznie i anonimowo pobluzgać, ale ja nie o tym). Gdyby kolega [b]nobody[/b] napisał na forum - czy ja wiem jakim? - kulturystycznym [i]"jaką polecacie odżywkę, bo chcę sobie właśnie kupić na bazarze taką fajną produkowaną na Uralu specjalnie dla Specnazu, mięśnie same rosną, bez ćwiczenia"[/i], to być może ktoś by mu poradził [i]"zrób sobie lepiej chłopcze parę pompek"[/i]. I co - też by się nabzdyczył?
A zresztą niech sobie robi szlaczek, lepsze to niż [url=-- SPAM --hosting.skadi.net/tattooskins/Tattoos/tattoos_2/Tattoo_030.jpg]to[/url] czy [url=-- SPAM --www.yakuza.pl/gfx/tatoo/54.jpg]to[/url].


Radar Dołączył: 20 Sie 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 12:22 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]ile ty masz lat chłopczyku ? 12 ?[/quote]

zalogowala bys sie dziewczynko

[quote="Radar"] To już po koleżeńsku poradzić nie można, zasugerować ponowne przemyślenie sprawy?
Chyba po to są te śmieszne fora internetowe (no i jeszcze po to, żeby sobie bezpiecznie i anonimowo pobluzgać, ale ja nie o tym). Gdyby kolega nobody napisał na forum - czy ja wiem jakim? - kulturystycznym "jaką polecacie odżywkę, bo chcę sobie właśnie kupić na bazarze taką fajną produkowaną na Uralu specjalnie dla Specnazu, mięśnie same rosną, bez ćwiczenia", to być może ktoś by mu poradził "zrób sobie lepiej chłopcze parę pompek". I co - też by się nabzdyczył?
A zresztą niech sobie robi szlaczek, lepsze to niż to czy to.[/quote]

sory ale na kulturystuka.pl mam kilka tysiecy postow i raczej bym takiego posta nie napisal od czasu do czasu dostaje maile zebym tam komus rozpisal diete tak wiec nie trafiles w temat pozatym ja nie napisalem posta w takim glupim stylu jak podales przyklad bo zapytalem tylko o wzory a ze jestem zielony w tematach tatuazu to tez nie wiem jakie panuja zwyczaje i chcialbym je poznac choc z tego co wiem kazdy tatuluje se co mu sie podoba, mam na mysli cos takiego ze jest taki zwyczaj ze pedaly maja kolczyk w prawym uchu a w lewym to nic nie znaczy i nie wiem czy w tatulazach tez nie ma takich zonkow a z tego co do tej pory slyszalem to nie ma i teraz nagle sie dowiaduje ze jest podzial na tatulaze babskie i meskie jak napisali dwaj przedmowcy i nie wiem teraz czy "Sorry ale to takie babskie!" to napisal dlatego ze ma takie widzimisie i tak mu sie kojaza takie tatu chciaz by napisal cos wiecej i uzasadnil dlaczego taki tatu jest babski dla niego czy tez moze ogolnie
bo jak teraz bym se zrobil taki tatu to bym zyl w stresie za kazdym razem zdejmujac koszulke ze ktos mi powie " o - czemu zrobiles sobie babski tatu?!" ja naprawde nie chce sie z nikim klucic tylko jak juz ktos wyraza swoja opinie to niech to zrobi jakos pozadnie dlatego prosil bym cie Radar zebys rozwinal to "Też mi się tak wydaje." tzn dlaczego ci sie tak wydaje itd.. i ty tez grrr chyba ze to ty potem napisales "ile ty masz lat chłopczyku ? 12 ?" to wtedy sie nie wypowiadaj ;D ja moge wyrazic swoja opinie na ten temat - zauwazylem ze wiekszosc ludzi z tego typu tatu to raczej ci dobrze zbudowani co maja duzo w obwodzie ramienia wtedy to wyglada najefektowniej np czesto grcze w NBA czy kulturysci a ze ja sam mam dosc nie malo w obwodzie ramienia bo 48 to tez wpadlem na pomysl zrobienia sobie takiego tatu. niech ktos skomentuja moja opinie jezeli sie myle to niech napisze dlaczego. i prosze o nie dawanie odpowiedzi na odczepnego typu "skoro uwazasz ze nie jest babskie to se zrob" bo nie o to mi chodzi tatu sie robi na cale zycie jak bym se zrobil kolczyk w prawym uchu bo bym nie wiedzial ze to pedalskie to bym se go wyjal i po klopocie a tatulazu sie tak latwo nie pozbede jak sie okaze ze jest babski

Gość
Post nobody Posty: 4
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 12:24 am
Odpowiedz z cytatem

to pisalem ja zapomnialem sie zalogowac

nobody Dołączył: 09 Sie 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Radar Posty: 17
Wysłany: Pią Wrz 03, 2004 8:32 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="nobody"]
sory ale na kulturystuka.pl mam kilka tysiecy postow i raczej bym takiego posta nie napisal od czasu do czasu dostaje maile zebym tam komus rozpisal diete tak wiec nie trafiles w temat [/quote]

Chyba jednak trafiłem! Jeśli masz jakieś pojęcie o sporcie, to wiesz jakie pytania potrafią zadawać ludzie na forach. A co więcej, próbują uchodzić za znawców.


[quote="nobody"]
ze jestem zielony w tematach tatuazu to tez nie wiem jakie panuja zwyczaje i chcialbym je poznac choc z tego co wiem kazdy tatuluje se co mu sie podoba[/quote]

Zwyczajów jest całe mnóstwo, ale i tak każdy tatuuje sobie, co mu się podoba. Ale symboli odsiedzianych wyroków, ani znaków Jakuzy, to ja bym jednak nie używał. Cholera wie, na kogo w życiu trafisz.

[quote="nobody"]dlatego prosil bym cie Radar zebys rozwinal to "Też mi się tak wydaje." tzn dlaczego ci sie tak wydaje itd.. [/quote]

A co tu rozwijać? Takie mam skojarzenie. Takie tatuaże widzę, jeśli widzę, najczęściej u kobiet. Wydaje mi się zresztą, że coś takiego optycznie wyszczupla ramię.
Żeby taki tatuaż dobrze wyglądał, trzeba rzeczywiscie być albo dziewczyną, albo nabitym facetem, któremu żadne "wyszczuplanie" nie da rady. Takie jest moje zdanie.

[quote="nobody"]jak bym se zrobil kolczyk w prawym uchu bo bym nie wiedzial ze to pedalskie to bym se go wyjal i po klopocie a tatulazu sie tak latwo nie pozbede jak sie okaze ze jest babski[/quote]

A co Ty sobie myślisz? Trzeba pomyśleć, zanim sobie coś wydrapiesz. Ja chce mieć taki chrześcijański symbol (celtycką Trójcę, symbol spopularyzowany przez P.O.D.) teraz co chwila dowiaduję się, że to pogański i satanistyczny znak - i co tu robić?

pzdr.

Radar (żaden znawca)


Radar Dołączył: 20 Sie 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Van Helsing Posty: 3
Wysłany: Sob Wrz 04, 2004 8:22 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Radar"]
A co Ty sobie myślisz? Trzeba pomyśleć, zanim sobie coś wydrapiesz. Ja chce mieć taki chrześcijański symbol (celtycką Trójcę, symbol spopularyzowany przez P.O.D.) teraz co chwila dowiaduję się, że to pogański i satanistyczny znak - i co tu robić?[/quote]


Przepraszam bardzo czy ten tatuaż robisz dla kogoś czy dla siebie? A jeżeli chodzi o symbolikę to temat rzeka....np. swastyka dla jednego to symbol upadłej III Rzeszy, dla drugiego magiczny symbol solarny, dla trzeciego z ramionami zakrzywionymi w lewo symblizuje jesienne słońce, dla czwartego z ramionami zwróconymi w prawo symbol zdrowia i pomyślności, dla piątego symbol Buddy, dla szóstego znak chroniący przed szatanem.......można tak dalej i dalej... bo tak naprawdę to będzie Twój tatuaż który będzie Ci symbolizował to co nosisz w sercu i z czym sie utożsamiasz. Pozdrawiam gorąco.

Van Helsing Dołączył: 17 Sie 2004
_________________
"...krwiopijcom wymierzę sprawiedliwość...zła się nieuleknę..."
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Pawel
Wysłany: Wto Lis 23, 2004 7:35 pm
Odpowiedz z cytatem

a wiec tak mam 17 lat i chce sobie zrobic tatulaz tylko nie wiem jaki.;/ mam mala prosbe czy jest mozliwosc zebyscie mi wyslali na mojego e-maila projekty tatulazy poprostu chcial bym sobie wybrac jakis fajny...!!!;] jezeli jest mozliwosc to prosze na bierzuniak@wp.pl bym byl wdzieczny gdybym dostal to jak najszybciej!!! thx[/b]

Pawel
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 31, 2008 10:37 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Pawel"]a wiec tak mam 17 lat wiec wparuj tu za rok jak bedziesz mial18 a najszybszy sposob to wlec do jakiegos studia ogladnij wzory a napewno pan dziarga doradzi toie jaki zeby babski niebyl bo tylko pedzie twierdza ze tattoooooooo moze byc babskie a dobra opaska na rece daje wrazenie wiekszego obwodu Razz [color=black][/color]
pan dziara

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Cze 04, 2008 8:48 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="nobody"]czesc jestem poczatkujacym przyszlym wytatulowanym ;] pierwszy tatulaz chce se zrobic dookola ramienia (bicepsa i tricepsa) wiadomo o co chodzi tak jak ma np pamela anderson oczywiscie nie chce takiego delikatnego ciernia tylko cos wikszego (masywniejszego) dlatego poszukuje jakis fajnych wzorow bylbym wdzieczny za jakiekolwiek linki z tego typu tatu badz jak ktos ma jakies na dysku niech sle na flapjack@chelmnet.pl z gory thx[/quote]

www.google.pl Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)