MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 4:41 pm
Odpowiedz z cytatem

pajak wez sie odwal bo jestes smieczny, to ze w zyciu sie z ciebie ludzie smieja i ponizaja to nie znaczy ze na forum mozesz udawac kozaka

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 4:55 pm
Odpowiedz z cytatem

pająk - WYMODEROWANO - zbolały.

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 6:05 pm
Odpowiedz z cytatem

hahaha,ale jazda sie robi w temacie Very Happy Shocked Very Happy .pojechali karkowi chlopaki to nerwa zalapal.radze uwazac na czarne bmw dookola Very Happy Very Happy.

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 7:41 pm
Odpowiedz z cytatem

Czarne BMW i disco-polo na full i już wiadomo wiać trzeba Smile

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 7:46 pm
Odpowiedz z cytatem

Powiem tak. Drogi kolego, jeżeli już starasz się mnie obrazić, to

1) Staraj się pisać poprawnie (literówki, interpunkcja, ortografia; jak Ty maturę zdałeś?)
2) Wysil się choćby tyci tyci, znajdź w pokładach swego umysłu iskierkę, która pozwoli Ci wykrzesać jakąś konstruktywną i zabawną inwektywę. Wszak nie jest naszym i innych forumowiczów celem obsceniczne obrażanie się.
3) Jeżeli nie potrafisz napisać niczego innego oprócz przysłowiowego "K", "H" i "P" to zaklinam Cię: nie pisz wcale. W przeciwnym wypadku wywołujesz jedynie odruch politowania i szczerego śmiechu. Jednakże jeżeli to ostatnie jest Twoim celem to cofam punkt drugi.
4) Jeżeli jednak nadal nie chcesz się zastosować do powyższego to do napisania następnego posta poproś kogoś o pomoc, gdyż sadząc po ilości otwarć tematu i odpowiedzi post zrobił się popularny. Słowem: ośmieszasz się Wink.

Pozdrawiam


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 8:33 pm
Odpowiedz z cytatem

co ja bym oddal zeby cie spotkac w realu

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 8:40 am
Odpowiedz z cytatem

jak cie spotkam to cie zdepcze i ryj rozkwasze pajaku smieszny.lepiej juz nic nie pisz bo dojde do tego skad piszesz.

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 4:23 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]co ja bym oddal zeby cie spotkac w realu[/quote]

Nic z tego. Jestem hetero Wink


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 4:24 pm
Odpowiedz z cytatem

jestes - WYMODEROWANO - i hujem

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 5:49 pm
Odpowiedz z cytatem

zlalem sie czytajac to Shocked Very Happy . moja uwaga:morda w kubel koksie zafajdany Exclamation Exclamation Exclamation won na silownie rozstepie .grozic to sobie mozesz tepy miesniaku,ale swojej starej.na miejscu pajak914 zrobilbym screeny z tym fragmentem jak mu grozisz oficjalnie i z tym poszedl na policje.wtedy dopiero bys piszczal jakby cie namierzyli za stosowanie grozb karalnych Evil or Very Mad Mad .
znam takich jak ty i wiem,ze miotasz sie czytajac to wszystko bo tutaj zekome miesnie nic nie dadza pustaku, hahahahaahaha

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 7:25 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]zlalem sie czytajac to Shocked Very Happy . moja uwaga:morda w kubel koksie zafajdany Exclamation Exclamation Exclamation won na silownie rozstepie .grozic to sobie mozesz tepy miesniaku,ale swojej starej.na miejscu pajak914 zrobilbym screeny z tym fragmentem jak mu grozisz oficjalnie i z tym poszedl na policje.wtedy dopiero bys piszczal jakby cie namierzyli za stosowanie grozb karalnych Evil or Very Mad Mad .
znam takich jak ty i wiem,ze miotasz sie czytajac to wszystko bo tutaj zekome miesnie nic nie dadza pustaku, hahahahaahaha[/quote]

widac jaki - cymbał..każdy sie moze podszyc pode mnie jako "Gość" i tak pisać , a z policją to sobie w - WYMODEROWANO - mozecie powsadzac jak cie ona tak bardzo kreci.

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Sro Wrz 09, 2009 8:08 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]jak cie spotkam to cie zdepcze i ryj rozkwasze pajaku smieszny.lepiej juz nic nie pisz bo dojde do tego skad piszesz.[/quote]



I co udowodniłeś tym razem z kolei? Rolling Eyes . Zrób sobie ten "zakrywacz rozstępów" (bo to co będziesz miał tatuażem nazwać się nie da) i wszyscy będą szczęśliwi. Łącznie z Tobą zamkniętym w Twoim małym, smutnym, żałosnym światku gdzie ważniejszy jest ten kto szerszy i ma bogatszy zasób słów których to porcją niejednokrotnie nas już do tej pory tak wspaniałomyślnie uraczyłeś.

Żegnam


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post agusia0109 Posty: 10
Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 3:38 pm
Odpowiedz z cytatem

Kurde myslalam ze to forum o tatuażach i sprawach z nim związanych ale widze ze sie mylilam(po czesci oczywiscie) ;/ Czy warto sobie tak ubliza?!Pająk914 odpuśc sobie bo pewnie i tak nic nie wskorasz,nie ma sensu tracic czasu na takich ludzi co wchodza na fora tylko po to by bluzgac innych(mam na mysli Twojego przedmówce) bo nic madrego nie maja do powiedzenia.W pisaniu kazdy jest madry,a gdy dojdzie co do czego to zamyka buzkę na klodke Smile


agusia0109 Dołączył: 26 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Post gosciu
Wysłany: Pon Paź 12, 2009 7:29 am
Odpowiedz z cytatem

hehehe ale jazda Razz
ale kazdy ma racje po troszku. bo koksik sie tylko spytal o porade a od razu zostal pojechany. co prawda zbytnio sie tym zbulwersowal ale niektorzy sa nadto porywczy.
nie kazdy koks musi byc polmozgiem, uwierzcie mi. koksy tez dla ludzi tylko z umiarem.
ja tam nigdy koksow nie bralem a rozstepy tez mam tu i uwdzie Razz za szybko na masie przybralem i tak to wyszlo. a jak juz masz to sie trudno pozbyc
pozdro

gosciu
Post trybal
Wysłany: Sob Lis 14, 2009 11:09 pm
Odpowiedz z cytatem

pajak jaki pajac:D zadal koksik pytanie a ty kozakujesz przez neta Cool na zywo bys pewnie cichutko siedzial i nawet slowem sie nie odezwal leszczu!!!!!

trybal
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)