MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post ____KOKS
Wysłany: Pon Sie 24, 2009 8:30 pm
Odpowiedz z cytatem

mam pytanie czy mozna tatuowac na roztepach??

____KOKS
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Sie 27, 2009 1:30 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="____KOKS"]mam pytanie czy mozna tatuowac na roztepach??[/quote]


Zalezy jeszcze jakie koksie. Co za duzo sterydow sie nazarles by byc wielkim i teraz masz problem? hahahaha Smile Rozstepy da sie tatuowac ale polecam juz kogos ze studia


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post _____KOKS
Wysłany: Sob Sie 29, 2009 12:12 am
Odpowiedz z cytatem

nie mam problemu pytam sie a reszta niech cie nie interesuje cwaniaczku

_____KOKS
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Sie 31, 2009 6:34 pm
Odpowiedz z cytatem

reszta niech cie nie interesuje cwaniaczku[/quote]


hahahaha Smile najadl sie taki koksow i ma wode w miesniach i w mozgu hahaha Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 3:43 pm
Odpowiedz z cytatem

a ty pewnie jestes ciota! ryj - WYMODEROWANO -

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 6:49 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]a ty pewnie jestes ciota! ryj - WYMODEROWANO -[/quote]


Tylko tyle potrafisz powiedzieć napompowany sterydziarzu? Very Happy Twisted Evil . Martw się większymi problemami niż rozstępy, jak to mówi moja dziewczyna: "Duża klatka, mały ptaszek" Very Happy . Coś Ci urośnie, coś zmaleje, zapomnij o dziewczynach Wink .


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 8:52 pm
Odpowiedz z cytatem

- jakie wy macie problemy zadalem pyta a wy sie czepiacie bo jestescie cioty. hehe z dziewczynami nie mam problemu jak chcesz to daj mi na jedna noc swoja

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Wto Wrz 01, 2009 10:44 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie ma jej. Wyjechała na parę dni, ale jeżeli w zamian chcesz znowu dać swoją matkę to nie chcę. Dzięki. Idea


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Wrz 02, 2009 5:30 pm
Odpowiedz z cytatem

o jaka ciota na rodzine najezdza, teraz juz jestem pewien ze w realu jestes zerem.

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 8:01 am
Odpowiedz z cytatem

Człowieku, a nazywaj mnie jak chcesz Very Happy . Z tym, że to nie ja byłem na tyle pusty, żeby się faszerować jakimś gównem celem przybrania masy Cool . Co? Za malutki byłeś i koledzy na podwórku dokuczali? A może płci przeciwnej chciałeś zaimponować? Teraz zaś masz obleśne rozstępy i tyle Very Happy . Trzymaj się, hahaha Wink


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Wrz 03, 2009 6:12 pm
Odpowiedz z cytatem

- WYMODEROWANO - mam pare roztepow i nikomu nie chcialem zainponowac - WYMODEROWANO - tylko przynamniej uprawiam jakis sport a ty pewnie siedzisz i nic nie robisz szmato!!! - WYMODEROWANO - ci w - WYMODEROWANO - - WYMODEROWANO -

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 1:26 pm
Odpowiedz z cytatem

mozesz spokojnie tatuowac na rozstepach.

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 3:06 pm
Odpowiedz z cytatem

Jeżeli branie tego gówna nazywasz sportem to gratuluję. Żaden szanujący się sportowiec nie bierze czegoś takiego, gdyż każdy prawdziwy wyznaje zasadę fair-paly. W związku z powyższym nie podszywaj się pod tą grupę koksie Wink. I zamiast gadać, ze "coś przynajmniej robisz a nie..." to lepiej idź chłopcze do biblioteki bo wnioskując z Twoich wypowiedzi przydałoby Ci się nieco poczytać, albo zwyczajnie idź do pracy bo najwyraźniej masz za dużo czasu.


BTW: Dlaczego używasz takich wulgaryzmów? Crying or Very sad . Mama byłaby z Ciebie dumna?


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 11:31 am
Odpowiedz z cytatem

- WYMODEROWANO - - WYMODEROWANO - zbolały ,jesteś zerem.inteligent sie - znalazl co rodzicow miesza.

Gość
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 12:00 pm
Odpowiedz z cytatem

Nadal interpunkcja i ortografia na zerowym poziomie Very Happy . Wysil się trochę. Dziecko neo pc dostało i szaleje. W życiu realnym poza ekranem monitora jesteś zgorzkniałym, smutnym, zakompleksionym burakiem. Boli Cię to, że do niczego nie dojdziesz to chociaż powyzywawszy sobie ludzi na forach dowartościowujesz swoją marną personę.
Jednak do rzeczy; tatuaż jest dla osób dorosłych i rozumiących sens jego robienia. To jest decyzja na całe życie i powinieneś się z nią utożsamiać, czuć że to jest Twoje alter ego a nie kierować się modą. Ty zaś robisz go sobie tylko i wyłącznie dlatego, żeby zakryć rozstępy po nakoksowaniu się, więc nie oczekuj jakichkolwiek oznak szacunku Rolling Eyes .

Mogłaby to być nawet ciekawa dyskusja, ale Ty wolisz używać odrażających inwektyw zamiast wnieść cokolwiek do forum. Żenada


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)