MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post bsm
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 11:40 am
Odpowiedz z cytatem

cześć wszystkim.
mam 20 lat oraz chude ciało a chciałbym tatuaż na przedamieniu.
przy nadgarstku mam 17cm a przy ramieniu 24.

Wiec jakw czesniej wspomnialem chcialbym zrobic sobie tatoo na przedramieniu, tylko wlasnie jest pytanie jak bedzie sie takowy tatuaz prezentowal na takieh chudej łapie;p
tatoo to by byl napis cos w stylu -- SPAM --titty-twister.com....ictures/25/duze/d0050.jpg (tyle, ze 1 linijka tekstu)
czy jak bym go sobie teraz zrobil i pozniej przypakowal i np by mi uroslo hmm z 3-5cm w łapie to by sie taki tatuaz znieksztalcil cos?
i jeszcze widzialem fajna dziarke -- SPAM --img15.imageshack.us/img15/7805/dziaraj.jpg - ten typ z t.ą dziarka tez ma chyba chuda reke a fajnie u njiego wyglada to

jak myslicie ktore miejsce dobre na napis i ile taki napis by kosztowal (wiem, ze kazde studio ma inny cennik ale tak mniej wiecej;p)
i czy musze ogolic wlosy na łapie jak chce dziarke?Razz

help me Sad

bsm
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 28, 2009 1:27 pm
Odpowiedz z cytatem

Sam jestem chudy i mam cieńkie witki. Robiłem napis na przedramieniu w titty twister, po zaniesieniu projektu wszystko omówiłem, świetnie dopasowali napis pod względem wielkości jaki wkomponowania w rękę. W nadgarstku mam 16cm Very Happy jak co wal na gg to pokażę Ci jak to wyszło. 4966500

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)