MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Dominik
Wysłany: Czw Lip 23, 2009 5:50 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam, od dłuższego czasu przymierzam się do zrobienia tatuażu, przedstawię parę informacji oraz pytań, które mnie intrygują.
Liczę na Waszą pomoc Wink

- Wymiary (~) [kształt]:

Trapez równoramienny o podstawach: 23,5 cm / 26,5 cm i wysokosci = 10,5 cm

Kształt tatuaża podyktowany jest tym iż chcę go mieć dookoła nogi nad stopą z kostką włącznie. Wzór z rodzaju 'biomechanicznych'
(trybiki, kable, maszyneria, robotyka), chciałbym, żeby tatuaż miał jak najlepiej ujętą głębię (zamiar pokazania
tego, co jest pod skórą) Dołączam kilka fotek (pierwsza z nich przedstawia mniej więcej miejsce, w którym miałby się
znajdowac). Tatuaż kolorowy, najbardziej odpowiadający mi motyw (pod względem skomplikowania i ujęcia głębi) znajduje się na drugim zdjęciu.
Mam w związku z zamiarem zrobienia parę pytań:

- robiłem sobie kolczyki (jezyk 2 lata temu, brew rok temu), obydwa srednio się goiły, suma sumarum kolczyk z brwi musiałem usunąć
czy możliwe są komplikacje również z tatuażem? Chodzi mi o sposób reagowania mojego organizmu na wszelkiego rodzaju rany itp. ?
Czy nie będzie w związku z tym problemów z gojeniem ?
- Jakie mogą być koszta takiego tatuażu (orientacyjnie) ?
- Jakie jest najlepsze studio w Łodzi/okolicach ?
- Do kogo mogę się zgłosić w sprawie zrobienia wzoru na taki tatuaż ? [dopóki nie zobacze satysfakcjonującej pracy, nie zamierzam sobie robić, chcę ponadto, żeby to był unikat]
- Jak wygląda sprawa z pielęgnacją, dokładniej chodzi mi o prysznic ? Przewertowałem forum, ale znalazłem kilka różnych
odpowiedzi.
- Czy ze świeżo zrobionym tatuażem mógłbym chodzić na plaże/ile czasu nie byłoby to wskazane ?
- W zwiazku z miejscem, czy mógłbym normalnie zakładać skarpetki i buty na świeży tatuaż, czy lepiej, żebym chodził w klapkach/japonkach ?

To chyba wszystko w zasadzie poki co, w razie czego będę pytał na bieżąco Wink

Jeszcze raz z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi Wink

Dominik
Post Gość
Wysłany: Wto Lip 28, 2009 10:32 pm
Odpowiedz z cytatem

Ogolnie nie jestem tatuazysta ale mam malego kwiatuszka na kostce i moge ci z cala pewnoscia powiedziec ze z tatuazem mozesz robic co chcesz. To jest rana taki strupek , jakbys sobie cos przerysowal i nic wiecej sie nie liczy. Normalnie rana wysycha , mozesz posmarowac kremikiem itd a reszta to sciema , inaczej sanepid by sie przwalil ze niehigienicznie i takie bzdury dlatego przyklejaja folie po itp.I z tego co sie orientuje , to jak sie zdecydujesz na to co mowisz to kazdy tatuazysta zrobi ci to z przyjemnoscia bo biomehanika jest konkretnym motywem. I nie panikuj ze wzorem bo to co wyjdzie na koniec i tak bedzie przepetarda, tylko jedna rada : rob duzy jak tylko mozliwe bo jak zrobisz maly (TAk jak ja::Smile) to bedziesz zalowal

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Lip 30, 2009 7:44 pm
Odpowiedz z cytatem

"moge ci z cala pewnoscia powiedziec ze z tatuazem mozesz robic co chcesz. To jest rana taki strupek , jakbys sobie cos przerysowal i nic wiecej sie nie liczy. Normalnie rana wysycha , mozesz posmarowac kremikiem itd a reszta to sciema , inaczej sanepid by sie przwalil ze niehigienicznie i takie bzdury dlatego przyklejaja folie"
Co to w ogóle ma znaczyć ?
Bzdurny komentarz, bzdurna porada, zerowa wiedza ogólna .

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)