MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post ajot Posty: 3
Wysłany: Nie Lut 21, 2010 12:38 pm
Odpowiedz z cytatem

Festiwal tatuażu 20 - 21.02.2010 Dekompresja Łódź.

mimo że festiwal jeszcze trwa, już zapytam kto był? jak wam się podobało?

a może ktoś miał okazję zrobić sobie tatuaż podczas festiwalu? powiem szczerze że nie odważyłabym się na taki krok, niemniej wiele osób skorzystało z okazji.

foto i wideo z soboty: -- SPAM --plasterlodzki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=699:tattoofestival-od-2010-fotowideo&catid=37:aktualnoci&Itemid=397

a na dokładkę zamieszczam linka do pokazu który odbył się w sobotę: Susspension - zawieszanie na hakach za skórę (!) - tylko dla widzów o mocnych nerwach Wink -- SPAM --plasterlodzki.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=700:susspension-w-odzi-wideo&catid=37:aktualnoci&Itemid=397

EDIT: chciałam dodać kilka fot, ale coś mi nie działa...

ajot Dołączył: 23 Lut 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 10:06 am
Odpowiedz z cytatem

byłem,wydziarałem sie u Dareckiego z "darkness tattoo"swidnica!!!Ogólnie było bardzo fajnie....!!!!Mam Oficera Kroenen-a z filmu "Hellboy" -- SPAM --img713.imageshack.us/img713/2276/oficerekc.jpg

www.mrluckytattoo.eu[/code]

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Lut 22, 2010 10:27 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]byłem,wydziarałem sie u Dareckiego z "darkness tattoo"swidnica!!!Ogólnie było bardzo fajnie....!!!!Mam Oficera Kroenen-a z filmu "Hellboy" -- SPAM --img713.imageshack.us/img713/2276/oficerekc.jpg

www.mrluckytattoo.eu


teraz lepiej..... Razz

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Kwi 02, 2011 3:25 pm
Odpowiedz z cytatem

Dobra impreza. Powinno być takich więcej, choćby po to, by tatuaż nie był juz tematem tabu.


[color=Silver]______[/color]
[url=-- SPAM --www.anonim44.pl][size=1][color=silver]portfolio[/color][/size][/url]

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)