MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post (8) (8)
Wysłany: Czw Lip 09, 2009 2:45 pm
Odpowiedz z cytatem

witam,
poszukuje studia na terenie śląska, a najlepiej zagłębie dąbrowskie lub katowic. Mianowicie pytanie czy nie zna ktoś studia na ww terenie gdzie istnieje możliwość dostania się w charakterze praktykanta.
Ewentualnie prosił bym o namiar jakiegoś kursu (tylko taki w miarę życiowy...). Szukając kursów trafiłem na studio RECTUM ale trwa on tylko 2 tygodnie i wiąże się z dosyć wysokimi kosztami (1500zł :|) jak na tak krótki okres...
Prosił bym kogoś obeznanego o odpowiedzi i z góry dziękuje.

(8) (8)
Post 13tattoo
Wysłany: Pon Wrz 28, 2009 5:56 pm
Odpowiedz z cytatem

Zapraszam cie do nowo otwartego Studia Tattoo KtOre nazywa sie 13 TATTOO a włascicielem jest znany na slasku i UK Tulipan Zapraszam Katowice ul.Andrzeja 13

13tattoo
Post (8) (8)
Wysłany: Czw Paź 15, 2009 1:35 pm
Odpowiedz z cytatem

byłem dziś w katowicach i podanego studia nie znalazłem... na ulicy andrzeja 13 znajduje sie biuro podróży, które było akurat zamknięte więc nie miałem jak sie zapytać o co chodzi. Nie ma tam żadnego szyldu czy czegoś podobnego co świadczyło by o studiu tatuażu w podanym miejscu, więc jeżeli nie był to jakiś żart to prosił bym o dokładniejsze dane tyczące się studia 'TATTOO 13', a najlepiej kontakt.

(8) (8)
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 18, 2009 11:08 pm
Odpowiedz z cytatem

studio nazywa sie `13 tatoo` ale znajduje sie na ul. Andrzeja 3 - tez szukalam za pierwszym razem, ale bardzo polecam Smile

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Lis 25, 2009 4:22 pm
Odpowiedz z cytatem

studio tatuażu "13" znajduję się na ulicy andrzeja 3

Gość
Post Mayhem
Wysłany: Pon Kwi 05, 2010 5:05 am
Odpowiedz z cytatem

Tam lepiej sie nie wybieraj! To jest ta lipa co byla na korfantego! Moja babcia robi lepsze dziary od tego kolesia co ma koło rowerowe w uchu...Polecam Sauron'a w Rudzie Śl.gdyż to są prawdziwi kozacy!!! p.s a jak nie to smigaj do dereniowej tylko to kawał drogi;)

Mayhem
Post Gość
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 6:21 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Mayhem"]Tam lepiej sie nie wybieraj! To jest ta lipa co byla na korfantego! Moja babcia robi lepsze dziary od tego kolesia co ma koło rowerowe w uchu...Polecam Sauron'a w Rudzie Śl.gdyż to są prawdziwi kozacy!!! p.s a jak nie to smigaj do dereniowej tylko to kawał drogi;)[/quote]

Gość
Post GKS Centrum
Wysłany: Wto Kwi 06, 2010 6:25 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Mayhem"]Tam lepiej sie nie wybieraj! To jest ta lipa co byla na korfantego! Moja babcia robi lepsze dziary od tego kolesia co ma koło rowerowe w uchu...Polecam Sauron'a w Rudzie Śl.gdyż to są prawdziwi kozacy!!! p.s a jak nie to smigaj do dereniowej tylko to kawał drogi;)[/quote][/quote]

Mayhem moze i tulipan ma kolo od rowera w uchu ale to nie problem !!
Problemem wrecz jest koło TIR-A w pizdzie twojej starej !!! PS nie czytajce opini frajera który ja dotychczas ma jedna dziare i to z gumy balonowej !!!

GKS Centrum
Post Gość
Wysłany: Pon Paź 25, 2010 8:55 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="13tattoo"]Zapraszam cie do nowo otwartego Studia Tattoo KtOre nazywa sie 13 TATTOO a włascicielem jest znany na slasku i UK Tulipan Zapraszam Katowice ul.Andrzeja 13[/quote]
Mam pytanko przyjmują jeszcze na praktyki w tym studiu,bo byłabym bardzo zainteresowana?

Gość
Post Violet
Wysłany: Czw Sty 20, 2011 12:59 am
Odpowiedz z cytatem

Czesc szukam Arka "Tulipana'' zanmy sie z Southampton, niestety nagle gdzies znikl Wink a ja chce tatoo i niestety tylko Tulip Man moze po mnie malowac, malo tego troche teskni mi sie za nimi wszystkimi i fajnie by bylo dowiedziec sie jak im sie uklada i jak dzieciaczki sie chowaja. Wiec bardzo prosze jak ktos moze dac mi na niego namiary to bylabym naprawde wdzieczna. Moj mail to violet.oczek@mail.com
Z Gory wielkie dzieki

Violet
Post Gość
Wysłany: Pon Sty 24, 2011 10:15 pm
Odpowiedz z cytatem

witam. wiadomosc do Violet. próbowałem wysłać Ci numer tel Tulipana na emaila ale jest jakiś błąd. odezwij sie na gg to Ci podam numer 3542763

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 5:04 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Violet"]Czesc szukam Arka "Tulipana'' zanmy sie z Southampton, niestety nagle gdzies znikl Wink a ja chce tatoo i niestety tylko Tulip Man moze po mnie malowac, malo tego troche teskni mi sie za nimi wszystkimi i fajnie by bylo dowiedziec sie jak im sie uklada i jak dzieciaczki sie chowaja. Wiec bardzo prosze jak ktos moze dac mi na niego namiary to bylabym naprawde wdzieczna. Moj mail to violet.oczek@mail.com
Z Gory wielkie dzieki[/quote]

Tulipan ma teraz studio tattoo "13" Katowice, ul. Andrzeja 3, tel. 789-140-916 lub 797-454-478.

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Kwi 24, 2011 5:08 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="13tattoo"]Zapraszam cie do nowo otwartego Studia Tattoo KtOre nazywa sie 13 TATTOO a włascicielem jest znany na slasku i UK Tulipan Zapraszam Katowice ul.Andrzeja 13[/quote]

studio znajduje się przy ul. Andrzeja 3, tel. 789-140-916 lub 797-454-478

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Cze 26, 2011 5:16 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="(Cool (Cool"]witam,
poszukuje studia na terenie śląska, a najlepiej zagłębie dąbrowskie lub katowic. Mianowicie pytanie czy nie zna ktoś studia na ww terenie gdzie istnieje możliwość dostania się w charakterze praktykanta.
Ewentualnie prosił bym o namiar jakiegoś kursu (tylko taki w miarę życiowy...). Szukając kursów trafiłem na studio RECTUM ale trwa on tylko 2 tygodnie i wiąże się z dosyć wysokimi kosztami (1500zł Neutral) jak na tak krótki okres...
Prosił bym kogoś obeznanego o odpowiedzi i z góry dziękuje.[/quote]

Zapraszamy do studia tatuażu 13 w Katowicach. W ofercie malowanie ciuchów, przedmiotów, samochodów etc. oraz obrazy, portrety, dekorowanie wnętrz. Odwiedź nas na facebooku -- SPAM --www.facebook.com/pages/Studio-Tattoo-13/197250056970059

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)