MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Cyber Posty: 1
Wysłany: Pon Lip 06, 2009 10:46 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. Chcialbym sie dowiedziec cos na temat tatuazystow z gorzowa,oczywiscie jesli ktos ma pojecie.Planuje niedlugo zrobic dziarke i sie zastanawiam czy warto robic w gorzowie czy lepiej podjechac w inne miejsce (np.do poznania) Pozdro.

Cyber Dołączył: 06 Lip 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 5:11 pm
Odpowiedz z cytatem

na Kos. gdynskich po drogiej stronie ulicy na przeciwko PKO. jest JODLATAT czy jakos tak. koles juz dziara 10 lat w podziemiu niewiem jak dlugo ma studio ale jest dobry, warto sie tam wybrac.

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Sie 18, 2009 3:53 pm
Odpowiedz z cytatem

ja wlasnie zrobilam sobie u niego tatuaz i jest naprawde bardzo ladny,ten gosc to Profesjonalista...

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 8:56 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]ja wlasnie zrobilam sobie u niego tatuaz i jest naprawde bardzo ladny,ten gosc to Profesjonalista...[/quote]


Też robiłem u J[b]odły[/b] i jestem zadowolonny. Ceny oki. Profesjonalizm! Polecam!

Yakuza.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 8:21 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam,

Robiłem sobie tatuaż u Jodły jakiś rok temu. Muszę powiedzieć, że koleś odwala kawał dobrej roboty, ma talent i sporo doświadczenia. Planuje odwiedzić go ponownie już niedługo z nowym pomysłem Wink
Jeżeli chcesz mieć dobrą robotę na ciele to wal do niego śmiało: Kosynierów Gdyńskich obok przestanku autobusowego "PZMot" (skrzyżowanie Matejki).
Z resztą obczaj mój tat:
[url]-- SPAM --wgrajfoto.pl/pokaz/img0909/tatoo82b1.jpg[/url]

co prawda nie dużo tu miejsca do popisu ale mój koleś też u niego robił smoka na łopatce i jest zajebiaszczy. Polecam.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 18, 2009 10:15 am
Odpowiedz z cytatem

Aha !
Tribal i niby co w nim ocenić ?
Dajcie jakieś inne zdjęcia.
Tatuaże kolorowe, cieniowane- no wiecie galeria.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 25, 2009 6:05 pm
Odpowiedz z cytatem

zastanawiałam sie długo czy oddać sie w ręce gorzowskich tatuatorów jednak zdecydowałam sie na studio w Szczecinie bez obrazy ale smoki i tribale to można sobie wydziarać maszynką w domu a jak ktoś chce mieć tatuaż artystyczny to trzba oddać się w dobre ręce

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 5:26 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]ja wlasnie zrobilam sobie u niego tatuaz i jest naprawde bardzo ladny,ten gosc to Profesjonalista...[/quote]


Też robiłem u J[b]odły[/b] i jestem zadowolonny. Ceny oki. Profesjonalizm! Polecam!

Yakuza.[/quote]

Czy jest on profesionalista to bym nie powiedzial.Twoje zadowolenie dziaba wynika z tego ze to pieczatka(mały) jak bys robił u niego cała noge czy plecy to inaczej bys pisal.Koles jest wolny i tyle.

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sty 13, 2010 5:28 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]ja wlasnie zrobilam sobie u niego tatuaz i jest naprawde bardzo ladny,ten gosc to Profesjonalista...[/quote]


Też robiłem u J[b]odły[/b] i jestem zadowolonny. Ceny oki. Profesjonalizm! Polecam!

Yakuza.[/quote]

Czy jest on profesionalista to bym nie powiedzial.Twoje zadowolenie dziaba wynika z tego ze to pieczatka(mały) jak bys robił u niego cała noge czy plecy to inaczej bys pisal.Koles jest wolny i tyle.[/quote]

Jest kika osob co dziiabie dobrze w Gorzowie Diabeł i Wydzia

Gość
Post minka
Wysłany: Nie Lut 07, 2010 3:37 pm
Odpowiedz z cytatem

mam pyatnie ile gdzies bedzie kosztowal tatuaz 9 liter pismem gotyckim

minka
Post Gość
Wysłany: Pon Lip 12, 2010 2:30 pm
Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, czy ktoś robił sobie tatuaż u p. Marka Hajdera w Gorzowie na Dworcowej?

Gość
Post Masti
Wysłany: Pon Sie 02, 2010 9:14 pm
Odpowiedz z cytatem

W gorzowie moze ktos robi portrety ??
Mam jednego zaufanego kolesia ktory juz od 12 lat dziara i jest w tym dobry.

Masti
Post fina
Wysłany: Pon Sie 09, 2010 10:22 pm
Odpowiedz z cytatem

ja w Gorzowie robiłam tatuaż u Jacka Jaworskiego na Sikorskiego, jestem zadowolona i polecam zainteresowanym....[/img]

fina
Post Łukasz M
Wysłany: Pon Sie 16, 2010 11:19 am
Odpowiedz z cytatem

Polecam polecam
Pełna profesja
JODŁA TATTOO człowiek który naprawdę podchodzi do zagadnienia z pasją. Kocha to co robi jest profesjonalista w pełnym słowa znaczeniu.

Dziękuję za chińskie znaki.
Pełen szacunek
POLECAM

Łukasz M
Post Gośc
Wysłany: Sro Sie 25, 2010 4:23 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Łukasz M"]Polecam polecam
Pełna profesja
JODŁA TATTOO człowiek który naprawdę podchodzi do zagadnienia z pasją. Kocha to co robi jest profesjonalista w pełnym słowa znaczeniu.

Dziękuję za chińskie znaki.
Pełen szacunek
POLECAM[/quote]
Proszę o jakieś fotki Jodły.Wielka szkoda,że nie ma swojej strony internetowej.Tak jak wszyscy mam zamiar zrobić sobie tatuaż artystyczny i mam obawy co do gorzowskich tatuażystów .Może dlatego ,że nie mozna zobaczyć ich prac. Polecam ANABI I WIKING z Zielonej Góry

Gośc
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)