MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post northway26
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 3:00 am
Odpowiedz z cytatem

--------------------------------------------------------------------------------

Witam
jestem tutaj nowym uzytkownikiem na forum trafilem za pomoca wyszukiwarki

Niedlugo planuje sobie zrobic tatuaz na lydc i tu mam dosc spory problem ze znalezieniem czegos odpowiedniego na noge

Wiec zeby nieco rozjasnic moj pomysl i koncepcje,za 3 miesiace planuje wycieczke do tailandi(w chwili obecnej mieszkam w sydney gdzie artysci szczerze nie sa na zbyt wysoim poziomie) gdzie tez chcialbym zrobic owy tatuaz(jak wiadomo planowanie tatoo nei trwa 10 minut dlatego staram sie wszystko dokladnie wczesniej przygototowac),
Staralem sie poszukac w necie typowych wzorow taiskich tatuazy niestety jest tego bardzo malo wiec kolejny pomysl to smok opllatajkacy lydke id kostki do kolana(ewentualnie wejscia wyjacia ze skory )klejny pomysl to cos pokroju biomechaniki chodzi mi o to zeby zarowno smok lub inny wzor byl mroczny oczywiscie cieniowany z dodatkiem najwyzej 2 kolorow .Bardzo prosze o pomoc wyborze dobrego tatuazu nalydke moze macie jakies ciekawe inne wzory

Z gory dziekuje za pomoc

northway26
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Cze 20, 2009 1:43 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="northway26"]--------------------------------------------------------------------------------

Witam
jestem tutaj nowym uzytkownikiem na forum trafilem za pomoca wyszukiwarki

Niedlugo planuje sobie zrobic tatuaz na lydc i tu mam dosc spory problem ze znalezieniem czegos odpowiedniego na noge

Wiec zeby nieco rozjasnic moj pomysl i koncepcje,za 3 miesiace planuje wycieczke do tailandi(w chwili obecnej mieszkam w sydney gdzie artysci szczerze nie sa na zbyt wysoim poziomie) gdzie tez chcialbym zrobic owy tatuaz(jak wiadomo planowanie tatoo nei trwa 10 minut dlatego staram sie wszystko dokladnie wczesniej przygototowac),
Staralem sie poszukac w necie typowych wzorow taiskich tatuazy niestety jest tego bardzo malo wiec kolejny pomysl to smok opllatajkacy lydke id kostki do kolana(ewentualnie wejscia wyjacia ze skory )klejny pomysl to cos pokroju biomechaniki chodzi mi o to zeby zarowno smok lub inny wzor byl mroczny oczywiscie cieniowany z dodatkiem najwyzej 2 kolorow .Bardzo prosze o pomoc wyborze dobrego tatuazu nalydke moze macie jakies ciekawe inne wzory

Z gory dziekuje za pomoc[/quote]

posiadam troche wzorow na moim forum www.tatuaze-pila.wxv.pl pozdro


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)