MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Andzia
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 8:07 am
Odpowiedz z cytatem

hej witam wszystkich robilam sobie tatuaz na stopie w sobote 02.05. i do tej pory jest zaczerwieniony i lekko obolaly.a takze wyplynęło mi z niego troszke tuszu gdy milam opatrunek.pomozcie mi co mam robic.z gory dziekuje pozdrawiam Smile

Andzia
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 4:30 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Andzia"]hej witam wszystkich robilam sobie tatuaz na stopie w sobote 02.05. i do tej pory jest zaczerwieniony i lekko obolaly.a takze wyplynęło mi z niego troszke tuszu gdy milam opatrunek.pomozcie mi co mam robic.z gory dziekuje pozdrawiam Smile[/quote]

A co za durny specjalista kazal Ci nosic opatrunek? Opatrunek jest dobry tylko na dojscie ze studia do domu. Natomiast nadmiar barwnika zawsze troche wyplywa, bo skora gojac sie, wypycha go. Rowniez nie wiem jakie masz to zaczerwienienie, bo nie wrzucilas zdjecia. Zaczerwienienia sa rozne, np obrzek, ktory jest spowodowany bakteriami. Nie widzac tego Ci nic nie napisze. Bo to tak jak bys powiedziala lekarzowi ze brzuch Cie boli a on by mial Ci powiedziec co i jak dlaczego bez zbadania. Na stopie jest rowniez delikatne miejsce, gdzie fakt bedzie troche dluzej pobolewal


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Aandziuleqqq
Wysłany: Czw Maj 07, 2009 6:13 pm
Odpowiedz z cytatem

moze podaj mi swoja poczte to ci przesle zdjecie.A co do tatuazu to zrobil sie w niektorych miejscach blady i podejrzewam ze mi ropieje.prosze o szybka odpowiedz.Smile

Aandziuleqqq
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Maj 08, 2009 7:29 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Aandziuleqqq"]moze podaj mi swoja poczte to ci przesle zdjecie.A co do tatuazu to zrobil sie w niektorych miejscach blady i podejrzewam ze mi ropieje.prosze o szybka odpowiedz.Smile[/quote]


Jesli ropieje to wdalo sie zakazenie. Smaruj najlepiej mascia Tribiotic, jest on z antybiotykiem. Mialas sterylnie i higienicznie wykonany tatuaz? moj mail |


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 8:58 am
Odpowiedz z cytatem

wiesz nie mialam tatuazu robionego w salonie tylko w studiu domowym.robilo tez tam kilka osob tatuaz ale nikt nie mial takiego problemu jak ja.mam jeszcze jedno pytanie strupek musi powstac czy raczej nie mozna do tego dopuscic??i jak wyblaknie tatuaz po zejsciu strupka to czy ten kolor pod skora odzywa czy nie??

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 10:43 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]wiesz nie mialam tatuazu robionego w salonie tylko w studiu domowym.robilo tez tam kilka osob tatuaz ale nikt nie mial takiego problemu jak ja.mam jeszcze jedno pytanie strupek musi powstac czy raczej nie mozna do tego dopuscic??i jak wyblaknie tatuaz po zejsciu strupka to czy ten kolor pod skora odzywa czy nie??[/quote]


To wlasnie urok domowych tatuazystow. Malo kto z nich przestrzega zasad sterylnosci oraz higieny. Co do strupow to nie wolno do nich dopuscic, bowiem razem z nimi odchodzi spora czesc barwnika i tatuaz nadaje sie do poprawki. Chyba, ze ten gosci Ci przeoral skore, wtedy nawet przy dobrej pielegnacji tatuazu bedziesz miala strupki.


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Ania
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 12:16 pm
Odpowiedz z cytatem

no wlasnie czytalam kilka wiadomosci od innych i inni pisza ze strupek musi sie zrobic inni ze nie mozna do tegodopuscic nie wiem co jest juz grane wkoncu. wyslalam ci zdjecie dostales??

Ania
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 6:54 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Ania"]no wlasnie czytalam kilka wiadomosci od innych i inni pisza ze strupek musi sie zrobic inni ze nie mozna do tegodopuscic nie wiem co jest juz grane wkoncu. wyslalam ci zdjecie dostales??[/quote]


Nie moze byc nawet strupka. Zdjecia dostalem. Moja rada - wez pale i wpier... temu komus kto Cie tak oszpecil. W nie ktorych miejsach masz obrzek, wdalo sie zakazenie, wina moze byc przez brak sterylnosci oraz higieny. Gwiazdki nie rowne, w ogole szkoda pisac... oszpecil Cie ten koles.. teraz odczekaj z miesiac czasu, nawiaz kontakt z dobrym studiem tatuazu, zbierz pieniadze i popraw to zeby mialo rece i nogi

Przy okazji zajrzyj rowniez na moje forum www.tatuaze-pila.wxv.pl Pozdro


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 7:16 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Ania"]no wlasnie czytalam kilka wiadomosci od innych i inni pisza ze strupek musi sie zrobic inni ze nie mozna do tegodopuscic nie wiem co jest juz grane wkoncu. wyslalam ci zdjecie dostales??[/quote]


Nie moze byc nawet strupka. Zdjecia dostalem. Moja rada - wez pale i wpier... temu komus kto Cie tak oszpecil. W nie ktorych miejsach masz obrzek, wdalo sie zakazenie, wina moze byc przez brak sterylnosci oraz higieny. Gwiazdki nie rowne, w ogole szkoda pisac... oszpecil Cie ten koles.. teraz odczekaj z miesiac czasu, nawiaz kontakt z dobrym studiem tatuazu, zbierz pieniadze i popraw to zeby mialo rece i nogi

Przy okazji zajrzyj rowniez na moje forum www.tatuaze-pila.wxv.pl Pozdro[/quote]a powiedz mi jak mam sie pozbyc tego zakazenia czym mam smarowac i w ogole?? co jest najlepsze
bo robie juz wszystko co moge i nic mi nie pomaga.daj mi jakas rade

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 10:41 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Ania"]no wlasnie czytalam kilka wiadomosci od innych i inni pisza ze strupek musi sie zrobic inni ze nie mozna do tegodopuscic nie wiem co jest juz grane wkoncu. wyslalam ci zdjecie dostales??[/quote]


Nie moze byc nawet strupka. Zdjecia dostalem. Moja rada - wez pale i wpier... temu komus kto Cie tak oszpecil. W nie ktorych miejsach masz obrzek, wdalo sie zakazenie, wina moze byc przez brak sterylnosci oraz higieny. Gwiazdki nie rowne, w ogole szkoda pisac... oszpecil Cie ten koles.. teraz odczekaj z miesiac czasu, nawiaz kontakt z dobrym studiem tatuazu, zbierz pieniadze i popraw to zeby mialo rece i nogi

Przy okazji zajrzyj rowniez na moje forum www.tatuaze-pila.wxv.pl Pozdro[/quote]a powiedz mi jak mam sie pozbyc tego zakazenia czym mam smarowac i w ogole?? co jest najlepsze
bo robie juz wszystko co moge i nic mi nie pomaga.daj mi jakas rade[/quote]


Ostatnio jest glosno o smiertelnym wirusie watroby, poprzez ktorego mozna zarazic sie miedzy innymi przez nie sterylnie i higienicznie wykonany tatuaz.... smaruj Tribioticem. Jest dostepny w szaszetkach, przemywaj 4-5 razy dziennie osusz i znowu posmaruj tribioticem. Jesli cos nie bedzie tak, to udaj sie do dermatologa


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Ania
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 12:00 pm
Odpowiedz z cytatem

dzieki bardzo mam nadzieje ze mi sie nic powazniejszego z tym nie zrobi:) Wink a jak on mi pzeoral skore i powstanie blizna a slyszalam ze blizn nie mozna tatuowac to prawda??

Ania
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 3:59 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Ania"]dzieki bardzo mam nadzieje ze mi sie nic powazniejszego z tym nie zrobi:) Wink a jak on mi pzeoral skore i powstanie blizna a slyszalam ze blizn nie mozna tatuowac to prawda??[/quote]


Wiesz, blizna zapewne bedzie. Ale jest tam malo wypelnien wiec blizny az takiej nie bedzie. A po drugie blizny sie tez tatuuje, duzo osob majacych blizne postanawia ja zakryc tatuazem. Fakt ze blizny sie nieco inaczej tatuuje ale napewno mozna Smile Oczywiscie, nie swieze blizny, odczekaj 1,2 albo nawet 3 bo skora dopiero odzyskuje swoje wlasciwosci po 3 miesiacach i popraw sobie Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Ania
Wysłany: Nie Maj 10, 2009 4:11 pm
Odpowiedz z cytatem

no ja zapewne bede miala duzo poprawek bo ponad polowa gwiazdek mi znknela bo odejsciu strupka czym sie bardzo zdenerwowalam.musze isc sie do salonu zapytac ile by wzieli za poprawienie tego.moze sie orientujesz??

Ania
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Maj 11, 2009 7:36 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Ania"]no ja zapewne bede miala duzo poprawek bo ponad polowa gwiazdek mi znknela bo odejsciu strupka czym sie bardzo zdenerwowalam.musze isc sie do salonu zapytac ile by wzieli za poprawienie tego.moze sie orientujesz??[/quote]


Za poprawki po kims zazwyczaj biora troche wiecej. Cena sadze bedzie w granicach 250-400zl


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post mario233 Posty: 3
Wysłany: Sob Cze 13, 2009 1:13 pm
Odpowiedz z cytatem

TATOO jak bys mogl wkleic zdjecie tego tatuazu sam chetnie bym zobaczyl co to tej dziewczynie sie porobilo

mario233 Dołączył: 17 Mar 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

Idź do strony 1, 2  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)