MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post wilk
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 4:11 pm
Odpowiedz z cytatem

witam
2 tygodnie temu dorabiałem tattoo, przez pierwszy tydzień wszystko pod kontrolą i standardowo, folia, przemywanie, bepanten itp... schodziły strupki i wydawało się że bedzie tak jak za pierwszym razem, czyli bez problemów. Tattoo przemywany i smarowany po tygodniu skóra delikatnie zaczeła puchnąc. Mija drugi tydzień a opuchlizna nie schodzi a skóra sfędzi co gorsza nic się w tym temacie nie zmienia na lepsze. Nie wiem gdzie popełniłem błąd ? możliwe ze to efekt zbyt głęboko wbijanej igły - może uległa uszkodzeniu skóra "właściwa" czyt. błębiej położone warstwy skóry. Czym starać się to smarować?

wilk
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 7:12 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="wilk"]witam
2 tygodnie temu dorabiałem tattoo, przez pierwszy tydzień wszystko pod kontrolą i standardowo, folia, przemywanie, bepanten itp... schodziły strupki i wydawało się że bedzie tak jak za pierwszym razem, czyli bez problemów. Tattoo przemywany i smarowany po tygodniu skóra delikatnie zaczeła puchnąc. Mija drugi tydzień a opuchlizna nie schodzi a skóra sfędzi co gorsza nic się w tym temacie nie zmienia na lepsze. Nie wiem gdzie popełniłem błąd ? możliwe ze to efekt zbyt głęboko wbijanej igły - może uległa uszkodzeniu skóra "właściwa" czyt. błębiej położone warstwy skóry. Czym starać się to smarować?[/quote]

Czestym objawem przy puchnieciu skory i swedzeniu po zagojeniu jest uczulenia na ktorys skladnikow barwnika. Udaj sie do dermatologa


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 7:26 pm
Odpowiedz z cytatem

jutro mam kolejną wizytę i resztę wypełniania, czy bezpiecznie będzie po prostu konczyć tattoo inną farbą czy czekać na wyrok dermatologa.?

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 7:33 pm
Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się że uczulenie odpada ze względu na to iż zarysy i kontury mam zrobione tą samą farbą a opuchlizna jest tylko w wypełnieniach tattoo

Gość
Post Gość
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 11:25 am
Odpowiedz z cytatem

byłem u dermatologa - maść NOVATE przez 3 dni. Podobno to uczulenie na jakiś składnik farby.
Pytanie do was czy po wygojeniu można tattoo poprawiać czy lepiej go zostawic i nie ruszać

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 3:14 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]byłem u dermatologa - maść NOVATE przez 3 dni. Podobno to uczulenie na jakiś składnik farby.
Pytanie do was czy po wygojeniu można tattoo poprawiać czy lepiej go zostawic i nie ruszać[/quote]


no to tak jak myslalem. Mozna go poprawic bez obawy, ale raczej nie tym samym barwnikiem. Najlepiej jak bys dowiedzial sie jakim barwnikiem miales robiony i powiedzial temu tatuazyzscie o komplikacjach, wtedy uzyje innego


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Maj 25, 2009 9:19 pm
Odpowiedz z cytatem

ja mam inny problem. Okolo 2 tygodnie po zrobieniu, wszystko sie zagoilo, nic nie boli nie puchnie ani nic. Problemem dla mnmie jest to, że w niektorych miejscach mozna wyczuć grudki pod tatoo takie plamki ktore są odrobine wypukłe i są odrobine ciemniejsze.. o co chodzi? mam takich kilka moze to sa jakies strupki albo cos?

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Sty 09, 2010 5:05 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]ja mam inny problem. Okolo 2 tygodnie po zrobieniu, wszystko sie zagoilo, nic nie boli nie puchnie ani nic. Problemem dla mnmie jest to, że w niektorych miejscach mozna wyczuć grudki pod tatoo takie plamki ktore są odrobine wypukłe i są odrobine ciemniejsze.. o co chodzi? mam takich kilka moze to sa jakies strupki albo cos?[/quote] wydaje mi sie ze osoba ktora robila ci tatuaz nie zabardzo sie do tego przylozyla,kropki ktore opisujesz to poprostu miejsca w ktorych tusz zostal glebiej wkłuty,dzieje sie tak wtedy gdy osoba wykonujaca rysunek nie ma wprawy w jednostajnym prowadzeniu igiel (na odpowiedniej glebokosci i jednolitym tempie),najprawdopodobniej ktos sie uczyl na Twojej skorze i mu nie wyszlo

Gość
Post gośc 666
Wysłany: Pon Lut 08, 2010 3:33 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]wydaje mi się że uczulenie odpada ze względu na to iż zarysy i kontury mam zrobione tą samą farbą a opuchlizna jest tylko w wypełnieniach tattoo[/quote
tatuaż goi sie 2 miesiace i dluzej wiec swedzi pewnie drapiesz stad taka opuchlizna:P Cool

gośc 666
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)