MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post gosc
Wysłany: Czw Maj 21, 2009 11:40 pm
Odpowiedz z cytatem

witam,

mam tatuaz na nadgarstku od dwoch dni. pierwsza noc spalam z folia, gdy sie rano obudzilam, folia byla wilgotna i byly brazowe kropelki pod spodem. teraz nadgarstek nie jest tak spuchniety, ale podczas smarowania tribiotikiem czuje ewidentnie wybrzuszenia. to chyba strupki, prawda?

stosuje tribiotic ok. 4-5 razy dziennie.

to moja pierwsza dziara, takze prosze o pomoc. tatuaz jest w ksztalcie rombu przy konturze jest nadal zaczerwienione a spod zoltego tuszu mozna dostrzec jeszcze zaczerwienione miejsca.

jak w koncu jest z ta folia? nosic ja w dzien, czy tylko w nocy? czy najlepiej w ogole?

gosc
Post Gość
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 7:51 am
Odpowiedz z cytatem

folie zaloz tylko na pierwszą noc - ja tak zrobilem i nie mialem zadnych problemow. Daj tatuazowi oddychac nie zakladaj na niego nic, tylko myj wodą z szarym mydelkem i smaruj a wszystko powinno byc dobrze. Co do wybrzuszen to normalne tez je mialem to chyba opuchlizna normalna po dziaraniu. Jak bedziesz sie stosowala do moich metod to powinno by wszystko ok, ja nie mialem zadnych strupkow ani nic podobnego. pozdro

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 10:09 am
Odpowiedz z cytatem

ja Ci polece mydlo protex, jets antybakteryjne. Szare mydlo jest tez dobre, no ale wkoncu idziemy do przodu i sa lepsze specyfiki na pielegnacje tatuazu


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post gosc
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 10:38 am
Odpowiedz z cytatem

z tymze te wybrzuszenia sa szorstkie.

z tatuazem jest chyba co raz lepiej, tylko przy zoltym konturze jest zaczerwieniony no i caly czas swedzi, az wytzymac nie mozna.

dzieki za pomoc Wink

gosc
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Maj 22, 2009 4:37 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="gosc"]z tymze te wybrzuszenia sa szorstkie.

z tatuazem jest chyba co raz lepiej, tylko przy zoltym konturze jest zaczerwieniony no i caly czas swedzi, az wytzymac nie mozna.

dzieki za pomoc Wink[/quote]

To ze swedzi jest normalne, ale w zadnym wupadku nie drap Smile pozdro


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post gosc
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 12:41 pm
Odpowiedz z cytatem

mam jeszcze jedno pytanie. bo luszczy mi sie skora na tatuazu teraz. nie obrywam jej, lecz widze, ze ubywa troche barwnika. czy to jest naturalne? tak poprostu jest? czy jakoś zle o niego dbam?

gosc
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 7:11 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="gosc"]mam jeszcze jedno pytanie. bo luszczy mi sie skora na tatuazu teraz. nie obrywam jej, lecz widze, ze ubywa troche barwnika. czy to jest naturalne? tak poprostu jest? czy jakoś zle o niego dbam?[/quote]

Luszczenie sie naskorka jest normalne. Ale ubywanie barwnika? Napewno nie, nawet nie wiem jak Ci moze ubywac barwnika po zagojeniu sie tatuazu


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 24, 2009 7:59 pm
Odpowiedz z cytatem

wraz ze zluszczajaca skora schodzi mi troche tuszu - o to mi chodzilo. dzieki swoja droga za pomoc Wink

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)