MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post matej
Wysłany: Sob Maj 02, 2009 4:38 pm
Odpowiedz z cytatem

mam pytanie jakieś parę dni temu robiłem tatuaż i na całym tatuażu pojawiły mi się strupy część z nic z chodzi już a dziara jest troszkę wyblaknięta co jest grane?? proszę o doradzenie pozdrawiam Question Question Question Question Question Question Question Crying or Very sad[size=18][/size]

matej
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Maj 02, 2009 10:21 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="matej"]mam pytanie jakieś parę dni temu robiłem tatuaż i na całym tatuażu pojawiły mi się strupy część z nic z chodzi już a dziara jest troszkę wyblaknięta co jest grane?? proszę o doradzenie pozdrawiam Question Question Question Question Question Question Question Crying or Very sad[size=18][/size][/quote]


Tatuaz bedzie nadawal sie do poprawki. Nie wolno dopuscic do powstania strupow. Gdzie robiles tatuaz? Oraz jak go pielegnowales?


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 9:42 am
Odpowiedz z cytatem

wiesz pielęgnacją to było tak że smaruje alantanem i wazeliną a tatuaż robił mi kolega czyli po poprawce muszę od samego początku smarować maścią alantan tak?? nie wiem jak nie doprowadzić znów do strupów czekam na odpowiedz Exclamation Idea

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Maj 03, 2009 11:10 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]wiesz pielęgnacją to było tak że smaruje alantanem i wazeliną a tatuaż robił mi kolega czyli po poprawce muszę od samego początku smarować maścią alantan tak?? nie wiem jak nie doprowadzić znów do strupów czekam na odpowiedz Exclamation Idea[/quote]

Robil Ci profesjonalna maszynka czy amatorska? Bo byc moze przeoral Ci skore, i wtedy nie wiadomo jak dobrze bys pielegnowal to strupy beda. A wazelina sie nie smaruje. Wazelina byla dobra lade pare lat temu kiedy to mascie byly trudno dostepne. Smarujesz mascia alantanem + 4-5 razy dziennie przemywasz letnia woda z mydlem antybakteryjnym (np protex) nastepnie osuszasz delikatnie i smarujesz alantanem. Nie przesadzaj z iloscia masci, tatuaz po prostu ma byc nawilzony przez caly czas. Niczym nie przykrywaj. Unikaj rowniez dlugich kapieli. Wskazany jest prysznic, ale nie dopuszczaj aby nadmietna ilosc wody dostala sie do tatuazu. Jak Ci gosciu robil amatorska maszynka to w ogole sie do niego nie wybieraj.... A i jeszcze jedno, od momentu zagojenia sie tatuazu nie opalaj sie przez miesiac czasu. Niestety lato to najgorszy okres do robienia tatuazu, lecz wlasnie wtedy duzo osob sobie je robi. Jak masz jeszcze jakies pytania to wal smialo. Pozdro


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Maj 06, 2009 12:09 pm
Odpowiedz z cytatem

oki dzięki stary pozdrawiam ;]

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)