MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post m4r1u5z
Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 5:53 pm
Odpowiedz z cytatem

No wiec chce sobie zrobic tatuaz, ale nie mam zamiaru ryzykowac u pierwszego lepszego 'artysty', dla ktorego liczy sie tylko kasa. Dlatego chcialbym abyscie pomogli mi, doradzili takich prawdziwych artystow, specjalistow, ktorzy wykonaja tatuaz tak, jak tego bede chcial i nie popelnia zadnych bledow (typu krzywa linia, wlasnie taki temat tutaj widzialem). Z gory dziekuje i pozdrawiam, Mariusz.

m4r1u5z
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Pią Kwi 17, 2009 9:44 am
Odpowiedz z cytatem

zalezy co bys chcial zrobic!! jest wielu takich w polsce tylko musial bys doprecyzowac co cie interesuje!!pzdr


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post m4r1u5z
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 8:56 pm
Odpowiedz z cytatem

dobry tatuazysta zrobi kazdy rodzaj tatuazu, poki co nie wiem jeszcze dokladnie co bym chcial sobie zrobic, zaczynam od znalezienia namiarow na kogos naprawde dobrego i zaufanego. tatuaz jest na cale zycie, chce dobrze wybrac Smile nadal czekam na wasza pomoc

m4r1u5z
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Sob Kwi 18, 2009 9:31 pm
Odpowiedz z cytatem

to prawda dobry wykona wszystko!!ale kazdy ma troche inny styl!! art_line z rybnika i tofik lub kosa!!viking z zielonej gory aero i myskow!!z warszawy masz juniora i studio gulestus!! mogl bym tak wymieniac i wymieniac!


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post kosa666
Wysłany: Czw Maj 28, 2009 6:31 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="MarekMisztela"]zalezy co bys chcial zrobic!! jest wielu takich w polsce tylko musial bys doprecyzowac co cie interesuje!!pzdr[/quote]


NO ja mam pomysł na wzór... na lewym barku chciałbym zrobić wzrór który pokazywałby jakby zerwaną skórą pod którą sa coś jak elementy szkieletu robota... nie znalazłem takiego w necie...

Tak naprawdę chciałbym by był on zrobiony pode mnie - a nie z szablonu... pod mój bark...

Zapłace godziwie - jestem ze Śląska...

Pozdrawiam

kosa666
Post kosa666
Wysłany: Sro Cze 03, 2009 9:11 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="kosa666"][quote="MarekMisztela"]zalezy co bys chcial zrobic!! jest wielu takich w polsce tylko musial bys doprecyzowac co cie interesuje!!pzdr[/quote]


NO ja mam pomysł na wzór... na lewym barku chciałbym zrobić wzrór który pokazywałby jakby zerwaną skórą pod którą sa coś jak elementy szkieletu robota... nie znalazłem takiego w necie...

Tak naprawdę chciałbym by był on zrobiony pode mnie - a nie z szablonu... pod mój bark...

Zapłace godziwie - jestem ze Śląska...

Pozdrawiam[/quote]


Pomoże kto ??????

kosa666
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)