MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Moskoff
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 4:46 pm
Odpowiedz z cytatem

Szukam opini na temat najlepszego studia, gdzie robia tatuaze w tradycyjnym japonskim stylu, na slasku lub ewentualnie w malopolsce.

Moskoff
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 10:00 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Moskoff"]Szukam opini na temat najlepszego studia, gdzie robia tatuaze w tradycyjnym japonskim stylu, na slasku lub ewentualnie w malopolsce.[/quote]

Chodzi Ci o reczne nakluwanie ciala? Tego w Polsce nie ma z tego co sie orientuje


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 1:53 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"][quote="Moskoff"]Szukam opini na temat najlepszego studia, gdzie robia tatuaze w tradycyjnym japonskim stylu, na slasku lub ewentualnie w malopolsce.[/quote]

Chodzi Ci o reczne nakluwanie ciala? Tego w Polsce nie ma z tego co sie orientuje[/quote]


Nie chodzi mi o tatuaz w tradycyjnym japonskim STYLU a nie metodzie tatuazu Wink

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 3:18 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="tattoo"][quote="Moskoff"]Szukam opini na temat najlepszego studia, gdzie robia tatuaze w tradycyjnym japonskim stylu, na slasku lub ewentualnie w malopolsce.[/quote]

Chodzi Ci o reczne nakluwanie ciala? Tego w Polsce nie ma z tego co sie orientuje[/quote]


Nie chodzi mi o tatuaz w tradycyjnym japonskim STYLU a nie metodzie tatuazu Wink[/quote]

acha, no to chodzi Ci o wzor tatuazu ktory przestawia styl japonski Smile niestety nie wiem dokladnie gdzie tak tatuuja, musisz znalezc kogos kto sie dobrze czuje w stylu japońskim.


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Moskoff
Wysłany: Nie Mar 01, 2009 10:39 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"]acha, no to chodzi Ci o wzor tatuazu ktory przestawia styl japonski Smile niestety nie wiem dokladnie gdzie tak tatuuja, musisz znalezc kogos kto sie dobrze czuje w stylu japońskim.[/quote]


wlasnie dlatego pisze, bo nie znam nikogo takiego ;
)

Moskoff
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Studia tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)