MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post mari@
Wysłany: Pon Mar 09, 2009 9:06 pm
Odpowiedz z cytatem

cześć jak oceniacie ten zestaw czy na początek będzie pasował czy kupić coś lepszego ? Confused

mari@
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 3:52 pm
Odpowiedz z cytatem

ale jaki zestaw? bo nic nie ma Confused


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post mari@
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 6:09 pm
Odpowiedz z cytatem

-- SPAM --allegro.pl/item577331566_zestaw_do_tatuazu_2x_maszynka_zasilacz_3_gryf_igly.html#gallery

mari@
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 9:04 pm
Odpowiedz z cytatem

chinski zlom;/ nie warto


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Mar 10, 2009 9:48 pm
Odpowiedz z cytatem

a jaki zestaw polecacie do 700 zł z jedną maszynką ??

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 8:59 am
Odpowiedz z cytatem

czlowieku to jest chinski sprzet. Do 700zl sie nie zmiescisz. Na stronie -- SPAM --www.tattoostuff.pl/katalog.php?cat=100 maszynka SIPREME BLACK za 450zl, jest oba uniwersalna. A na allegro nieczego nie kupuj, nawet igieł !


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 5:17 pm
Odpowiedz z cytatem

a taka maszynka -- SPAM --sklep.studioviking.com/index.php?a=opis&k=10&id=17

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Mar 11, 2009 6:25 pm
Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie o tej maszynce -- SPAM --sklep.studioviking.com/index.php?a=opis&k=10&id=297 lub ogulnie w tej cenie jakąś ?
wię rze to mało kasy ale niemam więcej kasy

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 11:48 am
Odpowiedz z cytatem

viking maja tez dobre w miare maszynki, ale ta Work Horse maja srube calowe jak Ci pojda to p ozawodach. Doloz troche wiecej i kup z workhouse


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Mar 12, 2009 1:47 pm
Odpowiedz z cytatem

Co wy pieprzycie, że chińskie, w czym to przeszkadza? To jaki jest ok. z Izraela czy tylko Norweskie?
-- SPAM --sklep.studioviking.com/index.php?a=opis&k=10&id=311 zobaczcie tą maszynkę z vikinga też chińska tyle ze typ wstawił ją za 450 zł a wy głąby myślicie że to jakieś cudo. Jeśli się ktoś przypatrzy to zobaczy, że rama jest wykonana skrajnie niechlujnie otwory krzywo wywiercone itd. Te maszynki z allegro przynajmniej nie były krzywe. „ Chiński złom”, co wszystko jest do dupy kable dzioby zasilacz czy tylko przeczytałeś gdzieś i powtarzasz jak głupek? Igieł też nie kupować, bo co są z drewna czy jak. Myślicie, że igły sprzedawane w sklepach to niby w Polsce produkują a może w USA? Jeszcze inne pajace podniet doznają przy maszynkach custom z których bije tandeta i brak nie tylko wiedzy ale nawet narzędzi i pomysłu na wykonanie. Oczywiście nie mam nic do maszyn robionych na zamówienie itd. ale robionych zgodnie ze sztuką Smile

Gość
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 10:01 am
Odpowiedz z cytatem

akurat kupilem tez dawno temu taki chinski zlom i dlatego odradzam!!rama maszyny za cienka co za tym idzie niestabilna max uciagnie 7 moze 9 M bo o RS nie wspomne!grzeje sie niemilosiernie!!do tego zasilacz po okolo 2h goracy i traci parametry!!igly jak igly chodz trafilo mi sie np w magnum ze nie byly rowno;/ i tak chyba tyle co pamietam dlaczego odradzam i tyle!!ale jesli kogos stac na wywalenie kasy to ja jak najbardziej polecam!!aaaaa zapomnialem chinskie chinskim nie rowne na ebay -- SPAM --stores.ebay.co.uk/jiqinglina_W0QQssPageNameZstrkQ3amefsxQ3asstQQtZkm calkiem spoko maszyny!


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Mar 13, 2009 12:29 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ja tam sobie kupiłem 2 najtańsze chińskie zmieniłem sprężynki i za nic bym ich nie zamienił. Mam jeszcze kilka innych więc mogłem porównać. Lekkie i spokojnie mogę używać 15 igieł nie próbowałem większych ale myślę że nie byłoby problemu. Zasilacz też jest ok. jedyne, co jest wkur…… to, że sklepy talie jak Viking cyber itd życzą sobie po 500 zł za maszynki, które powinny kosztować ok. 250zł do tego po chamsku twierdzą, że sami je produkują i są efektem ich wieloletnich doświadczeńSmile

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 11:56 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Nie wiem ja tam sobie kupiłem 2 najtańsze chińskie zmieniłem sprężynki i za nic bym ich nie zamienił. Mam jeszcze kilka innych więc mogłem porównać. Lekkie i spokojnie mogę używać 15 igieł nie próbowałem większych ale myślę że nie byłoby problemu. Zasilacz też jest ok. jedyne, co jest wkur…… to, że sklepy talie jak Viking cyber itd życzą sobie po 500 zł za maszynki, które powinny kosztować ok. 250zł do tego po chamsku twierdzą, że sami je produkują i są efektem ich wieloletnich doświadczeńSmile[/quote]


ale nie powiesz mi ze chinska maszynka jest lepsza od maszynek typu Viking czy workhouse Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sob Mar 14, 2009 3:19 pm
Odpowiedz z cytatem

Nie powiem że od workhouse bo nie używałem tylko chwile się pobawiłem. Co do Vikinga to powyżej umieściłem link do chińskiej maszynki którą sprzedaje Viking więc co mam powiedzieć że chińska lepsza od chińskiej Smile. Poza tym bardzo dziwi mnie ta idiotyczna dychotomia maszynki złe chińskie i dobre reszta maszynek. Są polskie maszynki dobre i są polskie złe podobnie chińskie itd. Proponuje skończyć z rasizmem maszynkowym i ocenie poddawać konkretne modele maszynek nie zaś ich narodowość Smile

Gość
Post Gość
Wysłany: Sob Mar 21, 2009 3:29 pm
Odpowiedz z cytatem

witam. chciałem zapytać co sądzicie o tym zestawie: -- SPAM --www.allegro.pl/item584380596_2x_profesjonalna_maszynka_do_tatuazu_i_zasilacz.html lub -- SPAM --www.allegro.pl/item588117364_zestaw_do_tatuazu_maszynka_i_zasilacz_okazja.html z góry dziękuje za pomoc

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)