MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post gościu
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 12:00 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam. Dzwonilem do trzech salonow z zapytaniem czy moga zrobic mi napis wokol palca, ale tak aby wewnetrzna czesc dloni nie zawierala napisu, czyli chodzi o niedomkniete kolo. Wzorowalem sie na czyms takim:
[/img][url]-- SPAM --img144.imageshack.us/img144/6240/tatuazrocznicowydd.jpg[/url]

W jednym salonie powiedzieli ze mi tego nie zrobia, w drugim ze zrobia, a w trzecim kkoles powiedzial ze nie ma sensu bo tam sie skora sciera i za pol roku bede go musial poprawiac. Jaka jest prawda? Ile to mniej-wiecej bedzie kosztowac? Jakie inne miejsca polecacie na tatuaz? Chodzi mi o cos oryginalnego ale najlepiej w widoznym miejscu.

gościu
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 12:24 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="gościu"]Witam. Dzwonilem do trzech salonow z zapytaniem czy moga zrobic mi napis wokol palca, ale tak aby wewnetrzna czesc dloni nie zawierala napisu, czyli chodzi o niedomkniete kolo. Wzorowalem sie na czyms takim:
[/img][url]-- SPAM --img144.imageshack.us/img144/6240/tatuazrocznicowydd.jpg[/url]

W jednym salonie powiedzieli ze mi tego nie zrobia, w drugim ze zrobia, a w trzecim kkoles powiedzial ze nie ma sensu bo tam sie skora sciera i za pol roku bede go musial poprawiac. Jaka jest prawda? Ile to mniej-wiecej bedzie kosztowac? Jakie inne miejsca polecacie na tatuaz? Chodzi mi o cos oryginalnego ale najlepiej w widoznym miejscu.[/quote]


po wewnetrznej stronie dloni naskorek faktycznie sie sciera. Po prostu nie chca Ci zrobic, abys po kilku latach nie byl na nich zly Smile Rownie dobrze by napis wygladal wokol nadgarstka, taka jakby bransoletka Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post gościu
Wysłany: Sob Lut 28, 2009 12:30 pm
Odpowiedz z cytatem

NIestety, nie wiem czy z ta branzoletka bylby dobry pomysl, bo chce to na lewej rece, a na lewym nadgarstku nosze juz 2 ozdoby Wink Moze jakies inne propozycje ciekawych miejsc? MOga byc juz nawet mniej widoczne, ale nie biore pod uwagi kutasa i twarzy Wink Moze jakos na dloni?

gościu
Post gościu
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 3:52 pm
Odpowiedz z cytatem

Wymyslilem juz sobie tatuaz i gdzie go zrobic, ale teraz pytanie: Co sadzicie o studiu Manta we Wrocławiu? Jest tam stosunkowo tanio, ale czy dobra jakosc? Podaje strone: [url]-- SPAM --mantatattoo.pl[/url]

gościu
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Mar 02, 2009 9:23 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="gościu"]Wymyslilem juz sobie tatuaz i gdzie go zrobic, ale teraz pytanie: Co sadzicie o studiu Manta we Wrocławiu? Jest tam stosunkowo tanio, ale czy dobra jakosc? Podaje strone: [url]-- SPAM --mantatattoo.pl[/url][/quote]

mysle ze jest Ok Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)