MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post AnorexiaNervosa Posty: 6
Wysłany: Sro Lut 04, 2009 7:00 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam.
Zdecydowałam się właśnie zrobić tatuaż.
Wybrałam już wzór i miejsce.
Teraz chciałabym dowiedzieć się o cenę takiego tatuażu i o jakieś dobre salony w Warszawie. Smile

Miejsce: Od ramienia do łokcia
Wzór: -- SPAM --images.coveralia.com/audio/k/Korn-Issues-Frontal.jpg (chodzi tylko o tego misia)

Tatuaż czarno-biały Smile

Proszę o szybką odpowiedź.
Pozdrawiam Smile


AnorexiaNervosa Dołączył: 04 Lut 2009 Skąd: Warszawa
_________________
Kittin Rozpruwacz zabawia się w okolicy.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 10:28 am
Odpowiedz z cytatem

Link nie dziala. Po drugie rusz tylek i przejdz sie po salonach, obejrzyj ich prace i zapytaj o cene. Jacy ludzie sa leniwy.......mysla ze przez net wszystkiego sie dowiedza....a cena ktora Ci ktos poda na forum napewno bedzie sie roznila od ceny w salonie tat2..... ja juz przestalem odpowiadac na takie glupie pytania, gdzie komus sie nie chce tylka ruszyc i wybrac sie do salonu. Wkoncu to Ty robisz sobie tatuaz a nie ktos za Ciebie


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post AnorexiaNervosa Posty: 6
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 1:27 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"]Link nie dziala. Po drugie rusz tylek i przejdz sie po salonach, obejrzyj ich prace i zapytaj o cene. Jacy ludzie sa leniwy.......mysla ze przez net wszystkiego sie dowiedza....a cena ktora Ci ktos poda na forum napewno bedzie sie roznila od ceny w salonie tat2..... ja juz przestalem odpowiadac na takie glupie pytania, gdzie komus sie nie chce tylka ruszyc i wybrac sie do salonu. Wkoncu to Ty robisz sobie tatuaz a nie ktos za Ciebie[/quote]


Mieszkam 120 km od Warszawy i nie bardzo chce mi się biegać po niej na oślep. :] Nie mam żadnego tatuażu, więc chciałam dowiedzieć się o jakieś 'zaufane' salony, a nie iść do pierwszego lepszego.
Wiadomo, że cena będzie zróżnicowana, ale chodzi mi o jakiś przybliżony koszt, żebym wiedziała czego mam się spodziewać.

Jeśli uważasz, że to pytanie jest głupie to nie wypowiadaj się wcale, być może ktoś inny odpowie. :] To jest forum 'pytania początkujących' więc wydaje mi się logiczne, że będą tu właśnie takie pytania. :]
Pozdrawiam.

Zdjęcie:

[img]-- SPAM --foros.emagister.com/fotos/1/3/6/7/8//181313korn_issues_a.jpg[/img]


AnorexiaNervosa Dołączył: 04 Lut 2009 Skąd: Warszawa
_________________
Kittin Rozpruwacz zabawia się w okolicy.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 4:20 pm
Odpowiedz z cytatem

Spoko nie obrazaj sie.. wstalem lewa noga po prostu :/ Ale zrozum, ze ciagle odpowiadam komus na pytanie ile co kosztuje.... Sorki. Wstaw jeszcze raz obrazek, bo tam nic nie ma i Ci powiem mniej wiecej ile moze Cie to kosztowac. Ale jak zawsze pisze, zalezy to od renomy studia i cena ktora ja tutaj napisze badz ktos inny moze sie nawet diametralnie roznic. A niestety tutaj jest tylko kilka osob co maja pojecie NO NAME I Marekmisztela sa w tych dziedzinach najlepsi, ale cos malo sie juz odzywaja. Wstaw wzorek i Ci odpowiem ile mozesz za to zaplacic. Pozdro


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post AnorexiaNervosa Posty: 6
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 5:22 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"]Spoko nie obrazaj sie.. wstalem lewa noga po prostu :/ Ale zrozum, ze ciagle odpowiadam komus na pytanie ile co kosztuje.... Sorki. Wstaw jeszcze raz obrazek, bo tam nic nie ma i Ci powiem mniej wiecej ile moze Cie to kosztowac. Ale jak zawsze pisze, zalezy to od renomy studia i cena ktora ja tutaj napisze badz ktos inny moze sie nawet diametralnie roznic. A niestety tutaj jest tylko kilka osob co maja pojecie NO NAME I Marekmisztela sa w tych dziedzinach najlepsi, ale cos malo sie juz odzywaja. Wstaw wzorek i Ci odpowiem ile mozesz za to zaplacic. Pozdro[/quote]

Spoko rozumiem Smile
Kurcze, nie wiem już jak mam wstawić ten obrazek. U mnie normalnie go wyświetla o.O
-- SPAM --images.google.pl/images?q=korn%20issues&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&hl=pl&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi
Może tak zadziała Smile
Jak nie to google. pl i w grafice : korn issues. Ten misio z okładki płyty. Smile
Pozdrawiam


AnorexiaNervosa Dołączył: 04 Lut 2009 Skąd: Warszawa
_________________
Kittin Rozpruwacz zabawia się w okolicy.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 8:08 pm
Odpowiedz z cytatem

jako ze tez tatuuje to ten misio od lokcia po ramie bedzie strasznie zle wygladal. Najlepiej bedzie wygladal jak sie go ladnie wycieniuje, ale za duzy chcesz miec. Naprawde bedzie to zle wygladalo :/ no ale skoro juz chcesz od locka az po ramie to cena jakies 500zl-600zl gdyz jest tam malo szczegolow. Rozmiar tego misia ladnie by wygladal w rozmiarach 8-11cm a najlepiej w 8cm ale to juz Twoja decyzja Razz Jesli tatuator bedzie na wysokim poziomie to powie Ci zapewne to samo, chyba ze bedzie cham to Ci powie ze na calych plecach by tez ladnie wygladal Confused Ja nie jestem na wysokim poziomie bo przede mna jeszcze duzo duzo nauki prob i bledow ale wiem co i gdzie pasuje a to jest tez bardzo wazne. Zas jakbys sie zdecydowala na misia w takich rozmiarach jakie Ci podalem, to ramie odpada, nie ladnie bedzie tam wygladac, mozna go fajnie wrzucic na lopatke w wokol niego jakis delikatny motyw Smile A za rozmiar od 8cm do 11cm bys zaplacila jakies hmm 300-450z Pozdrowka Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post AnorexiaNervosa Posty: 6
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 8:15 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"]jako ze tez tatuuje to ten misio od lokcia po ramie bedzie strasznie zle wygladal. Najlepiej bedzie wygladal jak sie go ladnie wycieniuje, ale za duzy chcesz miec. Naprawde bedzie to zle wygladalo :/ no ale skoro juz chcesz od locka az po ramie to cena jakies 500zl-600zl gdyz jest tam malo szczegolow. Rozmiar tego misia ladnie by wygladal w rozmiarach 8-11cm a najlepiej w 8cm ale to juz Twoja decyzja Razz Jesli tatuator bedzie na wysokim poziomie to powie Ci zapewne to samo. Ja nie jestem na wysokim poziomie bo przede mna jeszcze duzo duzo nauki prob i bledow ale wiem co i gdzie pasuje a to jest tez bardzo wazne. Zas jakbys sie zdecydowala na misia w takich rozmiarach jakie Ci podalem, to ramie odpada, nie ladnie bedzie tam wygladac, mozna go fajnie wrzucic na lopatke w wokol niego jakis delikatny motyw Smile A za rozmiar od 8cm do 11cm bys zaplacila jakies hmm 300-450z Pozdrowka Smile[/quote]

Kurcze. ^^
Chodzi mi koniecznie o jakiś tatuaż na ramię, bo później chcę dorobić jeszcze jakieś, na całą rękę. Wink
Najbardziej podobają mi się właśnie takie tatuaże tzn. jakieś misie, postaci z komiksów i ogólnie takie hym. mało 'poważne'.
Ale... chodzi właśnie o to, żeby później wszystko ładnie się komponowało. ^^ Żeby utworzyć z tego jeden duży tatuaż. o. ! Very Happy


AnorexiaNervosa Dołączył: 04 Lut 2009 Skąd: Warszawa
_________________
Kittin Rozpruwacz zabawia się w okolicy.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 8:19 pm
Odpowiedz z cytatem

O Boze az taki duzy chcesz miec tatuaz? Shocked No ok Twoja skora :p jesli jest to Twoj pierwszy tatuaz to odradzam Ci robienia po raz pierwszy duzego tatuazu. Znam to z autopsji. Pierw zrob cos delikatnego, malego. Masz przed soba mnostwo czasu, jak bedziesz chciala cos dorobic to dorobisz Smile Rowniez by fajnie wygladal w kolorze ten misio, ale cena to juz bedzie wieksza. Jak zroisz misia na lopatce, to tez dorobisz cos pozniej, czy na zebrach to tak samo. Ale ja jestem takiego zdania i tak postepuje, ze nie wytatowal bym kobiecie czegokolwiek na ramieniu czy dalszej czesci reki. Malo estetyczne Razz


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post AnorexiaNervosa Posty: 6
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 8:21 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="tattoo"]O Boze az taki duzy chcesz miec tatuaz? Shocked No ok Twoja skora :p jesli jest to Twoj pierwszy tatuaz to odradzam Ci robienia po raz pierwszy duzego tatuazu. Znam to z autopsji. Pierw zrob cos delikatnego, malego. Masz przed soba mnostwo czasu, jak bedziesz chciala cos dorobic to dorobisz Smile Rowniez by fajnie wygladal w kolorze ten misio, ale cena to juz bedzie wieksza.[/quote]


Nie lubię małych Razz


AnorexiaNervosa Dołączył: 04 Lut 2009 Skąd: Warszawa
_________________
Kittin Rozpruwacz zabawia się w okolicy.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 8:23 pm
Odpowiedz z cytatem

hehe no to zrob duzy Smile Ale na rece :/ kiepsko moim zdaniem Razz A jeszcze jedno mam pytanko, chcesz zrobic tego misia bo Ci sie podoba? Ja zazwyczaj takim osobom, co chca cos bo im sie podoba kaze sie dwa razy zastanowic Razz Tatuaz ma byc czyms, co wyraza Ciebie, przeszlosc, przyszlosc, terazniejszosc... czy marzenie... sam robilem tatuaze ktore tylko mi sie podobaly, byly dla mnie super a teraz wygladam troche jak pisanka, bo bylo kiepsko przemyslane :p


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Czw Lut 05, 2009 8:28 pm
Odpowiedz z cytatem

po obejrzeniu prac stwierdzam ze dobre studio jest:

-- SPAM --www.yakuza.pl/

-- SPAM --www.tattoo.home.pl/


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post AnorexiaNervosa Posty: 6
Wysłany: Pią Lut 06, 2009 12:24 pm
Odpowiedz z cytatem

Hehe Smile
No to już nie wiem gdzie jak nie na ręce. :O
Chciałam wcześniej z boku brzucha, tak na żebrach, ale nie mam żadnego wzoru ładnego. ^^


AnorexiaNervosa Dołączył: 04 Lut 2009 Skąd: Warszawa
_________________
Kittin Rozpruwacz zabawia się w okolicy.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)