MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post busia Posty: 11
Wysłany: Wto Sty 27, 2009 7:09 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam, jeżeli było to z góry przepraszam.

W czwartek będę robił sobie tatuaż, a w niedziele mam imprezę pożegnalną (ja się żegnam z firmą...) jedziemy na paintball a przy tym będzie jakieś %
Mogę się coś napić? oczywiście nie mam zamiaru się nigdzie tarzać , po prostu wypić dla towarzystwa i humoru Wink
Oczywiście w lesie ogarnięty i cały czas myślący o tatuażu, aby się nigdzie o żadne gałęzie nie ocierać itp. Dla bezpieczeństwa może jeszcze jakiś opatrunek z gazy??

Druga sprawa, jakoś przygotować się przed dziabaniem? domyślam się że muszę ogolić to miejsce, coś jeszcze? kurcze byłem dziś w studio ale całkowicie mi to wyleciało z głowy.

z góry dziękuje za info Smile
Pozdrawiam


busia Dołączył: 15 Mar 2008
_________________
[img]-- SPAM --www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=-- SPAM --tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color].
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 4:07 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="busia"]Witam, jeżeli było to z góry przepraszam.

W czwartek będę robił sobie tatuaż, a w niedziele mam imprezę pożegnalną (ja się żegnam z firmą...) jedziemy na paintball a przy tym będzie jakieś %
Mogę się coś napić? oczywiście nie mam zamiaru się nigdzie tarzać , po prostu wypić dla towarzystwa i humoru Wink
Oczywiście w lesie ogarnięty i cały czas myślący o tatuażu, aby się nigdzie o żadne gałęzie nie ocierać itp. Dla bezpieczeństwa może jeszcze jakiś opatrunek z gazy??

Druga sprawa, jakoś przygotować się przed dziabaniem? domyślam się że muszę ogolić to miejsce, coś jeszcze? kurcze byłem dziś w studio ale całkowicie mi to wyleciało z głowy.

z góry dziękuje za info Smile
Pozdrawiam[/quote]


Ogolic miejsce to Ci w studiu powinni. Zapewne jak juz zrobisz tatuaz to sami Ci powiedza jak pielegnowac. Ja Ci moge napisac tyle, ze po zrobieniu tatuazu natluszczaj mascia alantan+ ewentualnie tribiotic. Niczym tatuazu nie przykrywaj. Przemywa 4 razy dziennie letnia woda z mydlem antybakteryjnym. Co do alkoholu, jesli bedziesz dobrze pielegnowal tatuaz to w niedziele powinien byc prawie zagojony, takze maks 2 piwa bys mogl wypic. Ja ogolnie jestem przeciw piciu alkoholu, gdy tatuaz nie zagoi sie calkowicie. No niestety, albo kilka piw albo ladny tatuaz Smile Przed tatuowaniem mozesz nawilzac miejsce gdzie ma byc tatuaz, co ulatwi tatuazyscie prowadzenie igiel, ale nie musisz. Nic nie pij z alkoholu dzien przed zrobieniem tattoo, nie mowiac nic o uzywkach. Przyjdz do studia wyspany, pelen energi i najedzony. A jeszcze nawiaze do alkoholu, jedni sie tatuuja i pija i maja swietny tatuaz, ale niestety trafi sie ktos, kto wypije i tatuaz bedzie do poprawki. To jest taka wyliczanka, dla ktorej nie warto poswiecac kawalka swojego skorego dla kilku piw. Nie pij kawy przed tatuowaniem. Ani kilka godzin po. I NIE DOPUSZCZAJ ABY UTWORZYLY SIE STRUPY! Jakby co to zajrzyj na www.tatuaze-pila.wxv.pl


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post busia Posty: 11
Wysłany: Sro Sty 28, 2009 6:53 pm
Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za szybką odpowiedź Smile


Pozdrawiam


busia Dołączył: 15 Mar 2008
_________________
[img]-- SPAM --www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=-- SPAM --tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color].
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post busia Posty: 11
Wysłany: Pią Lut 20, 2009 6:59 pm
Odpowiedz z cytatem

jeszcze mam pytanie.... ile ja mam to dni myć i smarować... wczoraj zrobiłem i dziś jest tylko lekko czerwony... strupków nie ma żadnych.


busia Dołączył: 15 Mar 2008
_________________
[img]-- SPAM --www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=-- SPAM --tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color].
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 10:14 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="busia"]jeszcze mam pytanie.... ile ja mam to dni myć i smarować... wczoraj zrobiłem i dziś jest tylko lekko czerwony... strupków nie ma żadnych.[/quote] a tatuazysta Cie nie poinformowal? Smaruj mascia alantan + przez caly czas, tak aby miejsce tatuazu bylo nawilzone przez caly czas. Przemywaj 4-5 razy dziennie mydlem antybakteryjnym nastepnie osusz i znowi posmaruj. Nie dopuszczaj do utworzenia sie strupow. Nie pij alkoholu az do momentu zagojenia sie. Jak masz jeszcze jakies pytania to zadzwon do studia w ktorym zrobilas tatuaz


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post busia Posty: 11
Wysłany: Sob Lut 21, 2009 2:52 pm
Odpowiedz z cytatem

zapomniałem zapytać;] przemywam i smaruję tak jak piszesz... tylko się zastanawiam przez ile mam to ciągnąć... tatuaż dziś wygląda na całkowicie zagojony....


busia Dołączył: 15 Mar 2008
_________________
[img]-- SPAM --www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=-- SPAM --tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color].
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 1:15 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="busia"]zapomniałem zapytać;] przemywam i smaruję tak jak piszesz... tylko się zastanawiam przez ile mam to ciągnąć... tatuaż dziś wygląda na całkowicie zagojony....[/quote]


no jesli Ci sie juz zagoil to dobrze Smile


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post busia Posty: 11
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 2:37 pm
Odpowiedz z cytatem

tylko dziś zauważyłem, że mi się zaczyna skóra łuszczyć.... jak się skończy łuszczyć to mogę zamienić już alantan plus na balsam nawilżający(bez alkoholu)?


busia Dołączył: 15 Mar 2008
_________________
[img]-- SPAM --www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=-- SPAM --tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color].
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 4:32 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="busia"]tylko dziś zauważyłem, że mi się zaczyna skóra łuszczyć.... jak się skończy łuszczyć to mogę zamienić już alantan plus na balsam nawilżający(bez alkoholu)?[/quote]

A czy tatuazysta nie poinformowal Cie jak masz pielegnowac?


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post busia Posty: 11
Wysłany: Nie Lut 22, 2009 8:53 pm
Odpowiedz z cytatem

nie;] dowiedziałem sie tylko że mam myć i smarować... a ile już nie powiedział...


busia Dołączył: 15 Mar 2008
_________________
[img]-- SPAM --www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=-- SPAM --tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color].
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Lut 23, 2009 12:15 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="busia"]nie;] dowiedziałem sie tylko że mam myć i smarować... a ile już nie powiedział...[/quote] to dziwny tatuazysta.... domyslam sie ze byles u amatora... Smarujesz przez caly czas, tak aby tatuaz byl nawilzony, nie przesadzaj ze smarowaniem, przemywa 4-5 razy dziennie letnia woda z mydlem antybakteryjnym. NIE MA PRAWA BYC STRUPKA! W trakcie gjenia unikaj alkholu i innych uzywek. Po zagojeniu sie zrezygnuj z opalania sie ( w tej porze roku z slarium) przez miesiac czasu. Po zagojeniu sie tatuazu mozesz przestac smarowac. Zapraszam na www.tatuaze-pila.wxv.pl


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post busia Posty: 11
Wysłany: Wto Lut 24, 2009 9:13 am
Odpowiedz z cytatem

ok, już wszystko jasne, dzięki za cierpliwość
aha, tattoo robiłem w studio tylko tak jakoś wyszło, że nie dowiedziałem się wszystkiego... może za bardzo byłem przejęty sytuacją Very Happy hehehe
a tu link: -- SPAM --www.madraf.com/ ten człowiek mi go robił Wink

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za cierpliwość Smile


busia Dołączył: 15 Mar 2008
_________________
[img]-- SPAM --www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF[/img] [url=-- SPAM --tnij.org/pisownia_pcf][color=red]Piszę poprawnie po polsku[/url][/color].
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Ola..;d
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 9:54 am
Odpowiedz z cytatem

mam takie pytanie np.. czy przed dziaraniem musze ogolić te miejsce gdzie bede miała tatuaż??

Ola..;d
Post pajak914 Posty: 165
Wysłany: Pon Lip 05, 2010 5:05 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Ola..;d"]mam takie pytanie np.. czy przed dziaraniem musze ogolić te miejsce gdzie bede miała tatuaż??[/quote]

Na miejscu Ci to zrobią Wink


pajak914 Dołączył: 22 Sie 2009
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)