MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Gość
Wysłany: Pon Gru 22, 2008 10:42 pm
Odpowiedz z cytatem

Schodza mi strupki. A pod spodem pojawia sie szzary kolor tuszu. tak ma byc?

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Gru 23, 2008 11:00 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Schodza mi strupki. A pod spodem pojawia sie szzary kolor tuszu. tak ma byc?[/quote]


Podejrzewam, ze zle pielegnowales. NIE WOLNO dopuscic by byly strupy, bo ze strupami wychodzi spora czesc barwnika. Takze tatuaz masz do poprawki.


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Wto Gru 23, 2008 8:15 pm
Odpowiedz z cytatem

Hummm ale jak zle? smarowalem Alantanem i wogole...

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Gru 23, 2008 8:44 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Hummm ale jak zle? smarowalem Alantanem i wogole...[/quote] Dodam jeszcze ze to nie sa takie strupki normalne tylko tak jakby skóra schodzila.Czyli tak jk byc powinno....Ale ta barwa mnie zastanawia,

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Gru 24, 2008 11:21 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"][quote="Anonymous"]Hummm ale jak zle? smarowalem Alantanem i wogole...[/quote] Dodam jeszcze ze to nie sa takie strupki normalne tylko tak jakby skóra schodzila.Czyli tak jk byc powinno....Ale ta barwa mnie zastanawia,[/quote]


Strupki a to, to sa calkiem dwie inne rzeczy. Pamietaj, ze kolor tatuazu nigdy nie bedzie doskonale czarny. Po wygojeniu sie jest inny, co jest normalne, a skoro masz kolor szary, to albo amatorski tusz, albo tusz, ktory nadaje sie do cieniowania masz na sobie. Ja np kupilem tusz dobry, a wychodzil ciemno granatowy, i czyja wina? Smile Wesolych Wink


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Gru 24, 2008 1:37 pm
Odpowiedz z cytatem

Mialem robiony tym tuszem Japonskim : Kuro Sumi. Ale teraz jak mi to zeszlo wszysstko to jest OK. A powiedz mi czy to mozliwe zeby w 5 dni sie zagoilo?Smile jak tak do jak jeszcze dlugo mam smarowac alantame

Gość
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Gru 24, 2008 5:18 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="Anonymous"]Mialem robiony tym tuszem Japonskim : Kuro Sumi. Ale teraz jak mi to zeszlo wszysstko to jest OK. A powiedz mi czy to mozliwe zeby w 5 dni sie zagoilo?Smile jak tak do jak jeszcze dlugo mam smarowac alantame[/quote]


Smaruj przez czas okolot tygodnia alantanem, bo naskorek bedzie sie jeszcze luszczyl. Mi sie zagoil tatuaz w 3 dni :p


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Czw Gru 25, 2008 10:12 am
Odpowiedz z cytatem

Dzieki:) wesolych:D

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pielęgnacja

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)