Forum Tattoo Forum - Wszystko o tatuażu Strona Główna
  •   • Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj

Szukaj w internecie    szukaj na Miki Tattoo

ocena tatuażu Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

R E K L A M A

r e k l a m a

Autor Wiadomość
roza1981

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 12:35 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

witam
zrobiłam dwa pierwsze tatuaże w życiu, maszynką zakupioną na allegro przez mojego męza który stwierdził ze mam zdolności manualne i ze będę umiała to ale co innego na papieże a co innego na ciele mam prośbę o ocenę tych dwuch tatuazy, robione były igłami f4 a skóra nie krwawiła nie wiem jeszcze jaki będzie efekt po zejściu strupków ale jak zejdą to dodam zdjęcie

linki do zdjęć:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aa46433529108cbf.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6cb6b7d7d5be69ca.html

proszę o ocenę
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
tattoo

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 8:17 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

roza1981 napisał:
witam
zrobiłam dwa pierwsze tatuaże w życiu, maszynką zakupioną na allegro przez mojego męza który stwierdził ze mam zdolności manualne i ze będę umiała to ale co innego na papieże a co innego na ciele mam prośbę o ocenę tych dwuch tatuazy, robione były igłami f4 a skóra nie krwawiła nie wiem jeszcze jaki będzie efekt po zejściu strupków ale jak zejdą to dodam zdjęcie

linki do zdjęć:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aa46433529108cbf.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6cb6b7d7d5be69ca.html

proszę o ocenę

Jak dla mnie fajnie Smile Ale okaze sie jak wyglada, gdy sie zagoi i minie kilka tygodni. A jaka maszynke kupilas na allegro? bo tam jest w 95% chinskie gowna
Gość

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 9:12 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

nie wiem jaka to maszynka dałam za nią 200 zł ale zeby ją ustawić to siedziałam dwie godziny rzeby zaczeła podawac tusz prubowałam tez na igła 13mag2 i ciągnie je bez problemu tyle ze raczej jako cień ale z tego co czytałam to te igły są własnie do cieni jak juz pisałam to jestem laikem i duzo czytałam zanim sie wogule za to wziełam a żeby wypełnić to musiałam ciągnąć trzy razy to samo miejsce więc nie wiem czy tak do końca ją dobże ustawiłam, skóry niecieło, krew też nie szła. a maszynka wygląda jak większość na allegro,nic na niej nie pisze, pewnie to chińszczyzna znając moje szczęście.
Gość

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 9:12 am Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

nie wiem jaka to maszynka dałam za nią 200 zł ale zeby ją ustawić to siedziałam dwie godziny rzeby zaczeła podawac tusz prubowałam tez na igła 13mag2 i ciągnie je bez problemu tyle ze raczej jako cień ale z tego co czytałam to te igły są własnie do cieni jak juz pisałam to jestem laikem i duzo czytałam zanim sie wogule za to wziełam a żeby wypełnić to musiałam ciągnąć trzy razy to samo miejsce więc nie wiem czy tak do końca ją dobże ustawiłam, skóry niecieło, krew też nie szła. a maszynka wygląda jak większość na allegro,nic na niej nie pisze, pewnie to chińszczyzna znając moje szczęście.
tattoo

PostWysłany: Czw Gru 11, 2008 1:25 pm Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Anonymous napisał:

200zl? to napewno chinski sprzet. Co do igiel to mag sa do wypelnien oraz do cieniowania. Zalezy jak ustawisz maszynke, a roznie ustawiasz maszynke do konuru, wypelniec i cieni, oraz zasilaczem regulujesz. Przy jakiem mocy zasilacza tatuujesz? Mam nadzieje, ze nie wiecej niz 8v. Taka maszynka za 1 razem Ci nie pokruje od razu, maszynki za 1000zl pokrywaja rewelacyjnie, ale nie chinskie masowki. Jeden plus ze skory nie cielo, a krew powinna isc bo to normalne, ale w bardzo malej ilosci. Ale wiesz, na poczatku tatuowania nada sie ta maszynka na niewielkie tatuaze, polecam Ci maszynke z workhouse (nie workhorse) za 400zl tu masz link http://www.tattoostuff.pl/katalog.php?cat=100 jest to najbardziej uniwersalna maszynka, a workhouse to najlpsza w Polsce firma, u nich maszynki nie maja stycznosci z raczkami chinczykow. Sa produkowane w Polsce. Ale jesli myslisz o zadowowym tatuowaniu to Cie sprzet wyniesie sporo sporo kasy, np maszynka do konturu 700zl do wypelnien 800 itp itd

Ps. zajrzyj na moje forum www.tattoo.eev.pl Pozdrawiam Smile

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach