MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Nipponson86
Wysłany: Wto Lis 18, 2008 6:50 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam,

Chciałbym sobie zrobic tatuaż nieco ponieżej nadgarstka (1cm-2cm) i mam w zwiazku z tym następujące pytanie:Czy jest to bezpieczne?Bądź co bądź w tym miejscu żyła znajduje sie dośc blisko skóry i nieco się obawiam, co by mi tatuator "igiełką" niczego nie rozpruł Razz.

Druga sprawa.Ile w moze mnie kosztować taki tatuaż?
Wymiary 5x5 cm kolor, bez szaleńst jesli chodzi o detale.

Z góry dzieki za odpowiedź.

Nipponson86
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Sro Lis 19, 2008 9:29 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Nipponson86"]Witam,

Chciałbym sobie zrobic tatuaż nieco ponieżej nadgarstka (1cm-2cm) i mam w zwiazku z tym następujące pytanie:Czy jest to bezpieczne?Bądź co bądź w tym miejscu żyła znajduje sie dośc blisko skóry i nieco się obawiam, co by mi tatuator "igiełką" niczego nie rozpruł Razz.

Druga sprawa.Ile w moze mnie kosztować taki tatuaż?
Wymiary 5x5 cm kolor, bez szaleńst jesli chodzi o detale.

Z góry dzieki za odpowiedź.[/quote]


tatuaz 1-2cm? Domyslam sie, ze jest to banalnie prosty wzor, bez zadnych szczegolow, bo inaczej po kilku latach jesli w tym rozmiarze sa szczegoly moze Ci sie zlac w jednosc i kicha bedzie. A czy to bezpieczne? Jesli pojdziesz do profesjonalnego studia to TAK. Oni widze jak tatuowac takie miejsca. Nastepna sprawia to wzor 5cm na 5cm, niestety nie powiem Ci ile moze to kosztowac, bo nie widze konkretnego wzoru. Kolor sie liczy razy dwa, no i zalezy to od renomy studia. Moze Cie to kosztowac 150zl, 200zl, 300zl. Zalezy od wzoru i studia. Nawet gdybys dal wzor i bym Ci powiedzial, ze zaplacisz banalne 100zl to w studiu powiedza CI 300, kazdy indywidualnie wycenia, fakt, ze ceny czesto sa zblizone. Ja mam do zakrycia dwa tatuaze, w Poznaniu wycenili mnie na 1500zl, w Drawsko Pomorskim na 400zl a u mnie w miescie na 250zl. Nie zarabiam kroci wiec udam sie u siebie w miescie, po obejrzeniu prac jestem spokojny. No ale u mnie w miescie konkurencja jest zerowa. Mieszkam w Pile Wink


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)