MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post pacoo
Wysłany: Sob Lis 08, 2008 10:36 am
Odpowiedz z cytatem

Witam.

Chciał bym rozpocząć przygodę z tatuażem ale niestety mam problem z dobraniem odpowiedniego sprzętu. Dlatego zwracam się z prośbą o podanie jakiegoś pelnego zestawu do tatuowania lub części składających się na taki zestaw. Moje max to jak narazie 1000 zł...

Z góry dzięki

pacoo
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pią Lis 21, 2008 2:55 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="pacoo"]Witam.

Chciał bym rozpocząć przygodę z tatuażem ale niestety mam problem z dobraniem odpowiedniego sprzętu. Dlatego zwracam się z prośbą o podanie jakiegoś pelnego zestawu do tatuowania lub części składających się na taki zestaw. Moje max to jak narazie 1000 zł...

Z góry dzięki[/quote]


No fajnie, ze wkoncu ktos napisal, kto chce wydac 1000zl na sprzet niz 100zl na chinski wyrob, ktory mozna spotkac czesto na allegro i na stronach nie ktorych firm. do 1000zl kupisz dwie maszynki pod tym linkiem -- SPAM --www.tattoostuff.pl/katalog.php?cat=1 znajdz maszynke o nazwie BIRDY jest do konturu, nastepnie znajdz maszynke o nazwie SUPREME BLACK jest do wypelniania i cieniowania, wprawdzie to uniwersalna maszynka, wiec mozna robic tez nia kontur. Ale pamietaj, ze powinno sie miec co najmniej 3 maszynki, kontorowka, wypelnianie, cienie, kolor. No ale Ty sie musisz zmiescic w 1000zl, wiec zakup ta SUPREME BLACK 10 zwoi, jak pisalem to uniwersalna maszyna, wiec na poczatki sie ona nada, a slyszalem opinie na temat tej maszynki, ze dobrze sie nia pracuje, nawet przy kilku godzinnym tatuowaniu. Nastepnie na tej samej stronie zakup troche sterylnych rur jednorazowym w komplecie z igla roznych rozmiar,np kontur 3rl,7rl,9rl,11rk, nastepnie do wypelnien i cieni 7mag,9mag,13,mag,15mag, sprezyny wymien na eikon (jesli poprosisz oni je wymienia ale pierw powiedz do czego bedziesz uzywal maszynki czyli kontur wypelnienie i cienie), zakup z 5 gumek na kotwice,2 oring, tutaj -- SPAM --www.tattoostuff.pl/katalog.php?cat=26 zakup przylacze do maszyn oraz stopke (nie kupuj na allegro, ja kupilem i po miesiacu szlak trafil) no i powiedzmy ten zasilacz za 250zl, farbe, do deznkfecji podczas zabiegu Octenisept i mozesz dzialac Smile jesli cos ominalem, albo ktos ma lepsza propozycje niech sie wypisze na ten temat Wink


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Sprzęt do tatuażu

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)