MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post ola_pierc
Wysłany: Pią Wrz 05, 2008 11:21 am
Odpowiedz z cytatem

Witam:) Może zacznę od tego, że mam 15 lat i chcę sobie zrobić tribal (10 x 5 cm) na karku/ górnej części pleców. Wszystko jest dobrze przemyślane (myślę o tym od roku), i nie piszcie mi, że jeszcze będę żałowała ble ble ble..., bo życie jest po to, żeby szalećVery Happy No i starzy się zgadzają.
Co do dojrzewania, to raczej już dużo nie urosnę (max kilka cm).
Proszę o wyrozumiałość, bo jeszcze nie mam dziar i nie znam się na Tym za bardzo:P.
Przeszukałam forum, ale pomimo to mam kilka pytań:
-Mam syfy na plecach (zapewne muszę się ich pozbyć na tattoo), ale co będzie jak mi wyskoczą na tatuażu?
-Jestem z Tarnowa, ale tu nie ma dobrego zakładu, czy mogę zrobić w Krakowie (odległość 80 km). Chodzi o to, że gdyby były jakieś komplikacje to musiałabym dojeżdżać.
-Czy trzeba się wcześniej umówić z tatuatorem, czy po prostu przychodzisz i cię dziara?
-Ile kosztowałby mniej więcej taki tatuaż? (ok. 10 x 5 cm)
-Czy jest możliwość taka, żeby tatuator mi zaprojektował wzór i ile za to by wziął kasy?
-Czy muszę iść do zakładu z rodzicem, czy wystarczy kartka ze zgodą?
-Często wyjeżdżam i ile musiałabym siedzieć w domu, żeby się nim "opiekować" (smarować, itd.)?
-Trenuję wspinaczkę, będę musiała opuścić treningi na czas gojenia?
-No i czy długo się goi?

Jeśli macie dla mnie jakieś rady, to bardzo proszę- piszcie, bo chce do tego podejść (mimo wieku) profesjonalnie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję- Ola.

ola_pierc
Post MarekMisztela Posty: 96
Wysłany: Pią Wrz 05, 2008 5:45 pm
Odpowiedz z cytatem

a nie lepiej sie skontaktowac ze studiem?polecam studio KULT z krakowa!!
-- SPAM --www.tattoo.biz.pl/index.php/strona/pokaz/23 tu masz namiary i kontakt!!pozdrawiam


MarekMisztela Dołączył: 23 Kwi 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pią Wrz 05, 2008 8:39 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="MarekMisztela"]a nie lepiej sie skontaktowac ze studiem?polecam studio KULT z krakowa!!
-- SPAM --www.tattoo.biz.pl/index.php/strona/pokaz/23 tu masz namiary i kontakt!!pozdrawiam[/quote]

Dzięki, ale zakład mam już upatrzony Wink. Pozdro.

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)