MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Dream
Wysłany: Sob Sie 16, 2008 2:37 am
Odpowiedz z cytatem

witam ma takie pytanie ile zaplace za tatuaz 5x5 cm nie kolorowy srednia szczegolowy
i jeszcze jedno bo chcialem zaczac cwiczyc na silce ale tak na mase i rzezbe na diecie i moze jakies odzywki czy tattoo mi sie mocno znieksztalci czy nie az tyle ma masie nie przypakuje bo jestem szczuply z sylwetki czy po roku silki on bedzie rosnol razem ze mna czy nie a tattoo chcialem sabie zrobic na szyji lub klatce piersiowej mam 17 lat od niedawna prosze o odp

Dream
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Pon Sie 18, 2008 5:28 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Dream"]witam ma takie pytanie ile zaplace za tatuaz 5x5 cm nie kolorowy srednia szczegolowy
i jeszcze jedno bo chcialem zaczac cwiczyc na silce ale tak na mase i rzezbe na diecie i moze jakies odzywki czy tattoo mi sie mocno znieksztalci czy nie az tyle ma masie nie przypakuje bo jestem szczuply z sylwetki czy po roku silki on bedzie rosnol razem ze mna czy nie a tattoo chcialem sabie zrobic na szyji lub klatce piersiowej mam 17 lat od niedawna prosze o odp[/quote]


Mysle, ze w granicach 200-300zl. Nie da tak sie tego okreslic dokladnie bez wzorki no i kazde studio kazdy tatuator wycenia indywidualnie. Nastepna sprawa do silownia. Skoro chcesz przybyc na mascie, to polecam Ci miejsca takie, gdzie mocno nie urosna, np przed ramie, lydka szyja, ale szyje daj ewidetnie fachowcowi. Pozdro


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Zangiew
Wysłany: Sro Sie 20, 2008 5:33 pm
Odpowiedz z cytatem

Witam ! Mam Pytanie ! gdzie moge znalesc wzory tribala łączacego plecy z Klatką piersiową z obu stron naraz !!!!

Zangiew
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)