MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj

Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post Vailent Posty: 3
Wysłany: Sro Lip 30, 2008 6:41 pm
Odpowiedz z cytatem

Może ktoś się pochwalić jakimiś doświadczeniami z tych okolic. Tzn może ktoś polecić dobre studia tatuażu w miastach Inowrocław(najbardziej mi zależy) Bydgoszcz Toruń ew. Włocławek ?? Z góry dzięki

Vailent Dołączył: 29 Lip 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 9:29 am
Odpowiedz z cytatem

Vailent napisał:
Może ktoś się pochwalić jakimiś doświadczeniami z tych okolic. Tzn może ktoś polecić dobre studia tatuażu w miastach Inowrocław(najbardziej mi zależy) Bydgoszcz Toruń ew. Włocławek ?? Z góry dzięki

Egon z Torunia! Każdemu polecę z czystym sumieniem!

Gość
Post Gość
Wysłany: Sro Sie 12, 2009 10:16 am
Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o dobrego tatuatora to Egona bym nie polecił, chyba, że tylko na prościutki tribal. Coś w tym temacie wypełniane na blache.
Do wzorów większych, do kolorowych do mniejszych kolorowych nie polecam.
Technicznie słabo i jakby w ogóle nie czuł koloru.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 7:43 pm
Odpowiedz z cytatem

Hmm...kolorowe w ogóle mi się nie podobają, niezależnie od tego kto robi...Nie wiem skąd masz taką opinię o zdolnościach/umiejętnościach Egona- masz coś co robił? Tak z ciekawości pytam. Osobiście uważam, że duże wzory, cieniowane itp. wychodzą mu świetnie! Przynajmniej to co widziałam co robił przez ostatni rok.

Gość
Post Gość
Wysłany: Czw Sie 13, 2009 8:06 pm
Odpowiedz z cytatem

http://www.tattoo-torun.com/rozne/
Pokaż te świetne prace.
Polecanie salonu tatuażu, ma to w sobie, że powinniśmy polecać najlepszych.
Kogoś kto ma renomę, ma styl, potrafi dobrze tatuować.
Polecamy tak, żeby osoba, która dzięki naszej pomocy była zadowolona z wykonanego tatuażu.
Nie polecamy natomiast po znajomości, bo to kumpel, bo to ktoś powiedział, a ja zasłyszałem, ze niby on dobry (często jest właśnie odwrotnie).
Jeśli twój zmysł artystyczny też jest wątpliwy, masz zawężone pole odbioru to nie polecaj, po co, skoro każdy jest dobry.
Albo chociaż porównań z innymi, tymi dobrymi tatuażystami !
Spójrz jak wygląda profesjonalne wysokiej klasy tatuowanie, jak taki tatuaż wygląda. Porównaj !
Na tej stronce, nie zobaczysz dobrego tatuażu, technicznie leży.
Chcesz polecić kogoś, kto wykona tatuaż, a później trzeba coverować u innych ?
To po co ?
Każdy chce się rozwijać, owszem, ale ja kogoś kto się uczy i uczy i wychodzi mu to słabo nikomu nie polecę.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 7:27 am
Odpowiedz z cytatem

O.K. Mamy inne zdanie...wrzuć link do kogoś dobrego z kuj-pom. porównam i się wypowiem...Albo się w swoim utwierdzę, albo zmienię przekonanie;)

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 7:53 am
Odpowiedz z cytatem

http://www.tattoo3rdeye.com/

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 8:00 am
Odpowiedz z cytatem

A dodatkowo chcieć znaczy móc !
Tattoartowe forum jednak rządzi, wystarczy poszukać nie iść na łatwiznę !
Proszę !
http://www.tattooart.pl/forum/viewtopic.php?t=3360

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 8:28 am
Odpowiedz z cytatem

O.K. Obejrzałam. Powiem tak- kolor i tak mi się nie podoba. Widzę różnice w technice. Dawno nie oglądałam strony Egona- musi być strasznie stara...Nadal będę twierdzić, że to co robi jest niezłe...może mam "wątpliwy zmysł artystyczny", jestem ograniczona itd. ale jego prace z ostatniego roku mi się podobają( w większości przynajmniej)... Myślę, że podane przez Ciebie linki i wyrażone w tej rozmowie zdanie pozwolą zainteresowanym na dokonanie odpowiedniego wyboru Smile
Swoja drogą, warto byłoby żeby te świeższe prace Egona się "pokazały". A ja jak będę chciała coś kolejnego pomyślę, czy powierzać się Egonowi czy komu innemu. Chociaz na prawdę nie mam mu nic do zarzucenia. Ale może przemawia przeze mnie moje ograniczenie i umiłowanie kiczu:P

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 8:51 am
Odpowiedz z cytatem

Pisząc o ograniczeniu wrażliwości artystycznej, pisałem także o sobie.
Nie mam takiego zmysłu jaki posiadać chciałbym, więc nie odbieraj tego tak osobiście.
Nie znam również prac Egona z ostatniego roku, galeria natomiast jest bardzo słaba, co daje prawo do tworzenia oceny.
Nieaktualna ? Jego sprawa, lecz obecna wygląda zniechęcająco.
U najlepszych tatuowanie wygląda tak, że oni świadomość artystyczną, technikę i cała wiedzę malarską, przekładają na skórę.
Pilnują perspektywy, światła i cienia, skrótów perspektywicznych.
Czyli na skórze tworzą tak, jakby malowali pędzlem na płótnie.
Z zachowaniem wszelakich technicznych i artystycznych wartości.
Z kolorem jest tak, że stosują głębokie przejścia między barwami, różnica między kolorami nie gryzie w oczy, są płynne przejścia, a jeden kolor pasuje pod drugi.
Tutaj natomiast jest to zwyczajnie napaćkane, co świadczy o tym, że nie "czuje".
ja tam patrząc na obecną galerię, bym tam nie poszedł.
Nie polecał bym też.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 9:05 am
Odpowiedz z cytatem

Oglądasz może strony innych salonów ?
Pewnie tak, ale gdyby jednak nie to proszę :
Rybnik
http://www.photoblog.pl/tofitattoo/

A w Rybniku są 3 salony i każdy dobry.

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Sie 14, 2009 10:02 am
Odpowiedz z cytatem

O.K. To jestem w domu i rozumiem przekaz;) Egon nie jest mistrzem, w porzo:D Ja jestem zadowolona z tego co mam i z tego co widziałam. Może jesli chodzi o kolor to nie jest takie proste, może dlatego nie widze w tym nic cudownego, że mało kto tak na prawdę "maluje" na skórze? Nieistotne...
I tak poza wszystkim- nie biorę osobiście do siebie, tego co mówisz;) dzieki za linki:D

Gość
Post egon
Wysłany: Czw Lis 19, 2009 11:43 pm
Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
O.K. To jestem w domu i rozumiem przekaz;) Egon nie jest mistrzem, w porzo:D Ja jestem zadowolona z tego co mam i z tego co widziałam. Może jesli chodzi o kolor to nie jest takie proste, może dlatego nie widze w tym nic cudownego, że mało kto tak na prawdę "maluje" na skórze? Nieistotne...
I tak poza wszystkim- nie biorę osobiście do siebie, tego co mówisz;) dzieki za linki:D
siema powiem tak Pawarotti czy jak mu tam tez jest mistrzem jednak ja osobiscie wybieram napizganego i kaszlącego cobaina . pozdro pszczółki moje kochane

egon
Post Gość
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 12:00 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Ar

Gość
Post t
Wysłany: Pią Lis 20, 2009 12:02 am
Odpowiedz z cytatem

Kod:

t

Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu