MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post AXELF Posty: 5
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 2:17 pm
Odpowiedz z cytatem

Cześć ciągle nurtuje mnie pytanie o co chodzi w tym dziaraniu kolką ???co to jest ta kolka z góry dzięki


AXELF Dołączył: 03 Sie 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post boski-kafel Posty: 2
Wysłany: Pon Paź 02, 2006 10:26 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="AXELF"]Cześć ciągle nurtuje mnie pytanie o co chodzi w tym dziaraniu kolką ???co to jest ta kolka z góry dzięki[/quote]


Kolka to samoróbka czyli maszynka do tatuazu która często składa się z silnika od walkmana, żel-pena i igły. Taki badziew którym się dziarga. Serdecznie nie polecam. Sam jeszcze nie mam tatoo, ale widziałem wiele "buraków" robionych za pomocą kolki. Chociaż... RAZ widziałem naprawdę super wykonany wzór ale zazwyczaj efekty tatuowania kolką są tragiczne.

boski-kafel Dołączył: 02 Paź 2006
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post D
Wysłany: Czw Cze 12, 2008 9:10 am
Odpowiedz z cytatem

Uważaj żeby któryś z tych buraków tatuowanych kolką np na sankach nie spotkał takiego ćwoka jak Ty na ulicy

D
Post .
Wysłany: Sob Lip 19, 2008 12:04 pm
Odpowiedz z cytatem

[quote="D"]Uważaj żeby któryś z tych buraków tatuowanych kolką np na sankach nie spotkał takiego ćwoka jak Ty na ulicy[/quote]

burak to - WYMODEROWANO - dziara a nie właściciel. ćwoku Very Happy

.
Post tattoo Posty: 715
Wysłany: Wto Lip 22, 2008 4:01 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="AXELF"]Cześć ciągle nurtuje mnie pytanie o co chodzi w tym dziaraniu kolką ???co to jest ta kolka z góry dzięki[/quote]


Kolką nie do konca amatorska maszynka, lecz takie cos jak: bierzesz patyczek do uszu, i wbijasz w go igle i juz jest czym dziergac, badz bierzesz igielke i kilka zapalek, igielke wsadzasz miedzy zapalki, zwioazujesz nitka itp i jest kolka. A wiecie co jest najlepsze? Ludzie tym dziaraja Smile Ale powiem Wam, ze mam kumpla ktory mial robionego smoka w kolorze w wiezieniu.. - piekny smok, tylko to zasluga bardzo dobrego tatuazysty. Osobiscie NIGDY nie dal bym sie wydziargac kolka, tak samo jak nie dam sie wydziargac juz wiecej amatorska maszynka i tam gdzie sterylnosc jest niska, mam na mysli domowe sposoby Wink


tattoo Dołączył: 18 Sty 2008
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)