MIKI TATTOO - forum

Strona główna  • Wzory tatuaży, galeria  • BLOG  • FAQ  •  Szukaj   •  Rejestracja  •  Profil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty od ostatniej wizyty
Zaloguj


Szukaj w internecie    Szukaj na Miki Tattoo




Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Post cyberdex Posty: 30
Wysłany: Nie Lut 20, 2005 2:33 pm
Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do oddania swojego głosu.

SUPER ADMIN
cyberdex Dołączył: 07 Mar 2004
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Post Gość
Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 2:50 pm
Odpowiedz z cytatem

mam tygrysa na udzie, tribale na lydkach a w planach stylizowany napisek na przedramieniu Very Happy

Gość
Post Gość
Wysłany: Wto Maj 31, 2005 6:01 pm
Odpowiedz z cytatem

siema. mam prawie 19 lat i mysle nad jakas panterka na kltce do dziabniecia sobie ale jeszcze sie nie zdecydowalem konkrertniealbo czegostakfajnego na cale zycienie spotkalem. ale mysle kokretnie nad jakim motywem zwiazanam ze zwierzetami a moze potem jakis tribalek na ramieniu Surprised

Gość
Post Gość
Wysłany: Nie Lip 03, 2005 3:13 pm
Odpowiedz z cytatem

jaszczurka na prawej nodze....

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lip 15, 2005 10:01 am
Odpowiedz z cytatem

CHe Guevara po lewej stronie poniżej pępka Smile

Gość
Post Ishtar
Wysłany: Wto Lip 19, 2005 9:13 pm
Odpowiedz z cytatem

w niedziele mam zamiar zrobić sobie smoka na łopatce Smile tylko martwi mnie ze duzo ludzi wybiera teraz smoki, a ja chciałabym coś oryginalnego

Ishtar
Post cytry
Wysłany: Czw Sie 04, 2005 3:58 pm
Odpowiedz z cytatem

ja mam w planach (już skonslutowanych z wykonawcami) zrobić gdzies....gdzieś na plecach płonącą cytrynę...no kolorową rzecz jasna.....jest mojego projetu,moja moja i tylko moja własna i nikt takiej nie bedzie miał Very Happy

cytry
Post Di Di
Wysłany: Sob Sie 06, 2005 11:50 am
Odpowiedz z cytatem

Ja mam tribala na dole na plecach! Zauwazyłam ze duzo facetow na to leci! po za tym bardzo mi się podobaja tribale poprostu je uwielbiam! Mysle juz o następnym Very Happy mój tribal jest poczatkiem mojego motta " jeżeli nie moge żyć normalnie to będe zyć nienormalnie jak sie tylko da"!!! Mam takie motto, poniewaz jestem chora - mam guza na węzłach chlonnych i jestem pod kontrolą chemiatorologa! Bo w kazdej chwili moze to sie przeistoczyć w raka!!!

Di Di
Post Gość
Wysłany: Nie Sie 14, 2005 1:13 pm
Odpowiedz z cytatem

smok wyskakujacy z fal na lopatce i 3 kanji na ramieniu.

Gość
Post sabus
Wysłany: Wto Sie 16, 2005 7:02 pm
Odpowiedz z cytatem

ja mam tribala na łopatce ale małego chociaz powiem ze to bardzo wciaga bo juz mysle o nastepnym:d

sabus
Post cHrzanek
Wysłany: Sob Sie 20, 2005 7:23 pm
Odpowiedz z cytatem

Ja preferuję postacie.

cHrzanek
Post ua
Wysłany: Sob Sie 20, 2005 8:15 pm
Odpowiedz z cytatem

ja bym se chciał zrobić tak
godło pewnego państwa[nie polski]
skorpiona
węża
cyfre "15"
i krzyż lub matke boską Twisted Evil

ua
Post Radziu
Wysłany: Sob Paź 01, 2005 9:51 am
Odpowiedz z cytatem

Ja mam wzór autorski na pół nogi!!!! od wewnętrznej strony, jak patrze na rysunki H.R.GIGERA to wydaje mi sie ze mój artysta się na nim trochę wzorował, inspirował. Mianowicie mam biomechanic. Z dwoma twarzami, więc nie jest to czysty styl biomechanic, ale zawiera odpowiednie elementy. Najważniejsze jest to, iż nikt nie będzie miał takiego samego, nie znajdziecie mojego wzoru w necie czy w katalogach... Nie chciał bym nigdy spotkać kolesia z takim samy tattoo co ja ma, poczuł bym ogromną doline, stało by się to komerjcą dla mnie.

Radziu
Post Gość
Wysłany: Sob Paź 29, 2005 11:20 am
Odpowiedz z cytatem

ja mam wazke na plecach a w planach kanji

Gość
Post Gość
Wysłany: Pią Lis 04, 2005 11:18 am
Odpowiedz z cytatem

[quote="Ishtar"]w niedziele mam zamiar zrobić sobie smoka na łopatce Smile tylko martwi mnie ze duzo ludzi wybiera teraz smoki, a ja chciałabym coś oryginalnego[/quote] Embarassed Cool Rolling Eyes Razz Shocked

Gość
Wyświetl posty z ostatnich:
   
Napisz nowy temat Odpowiedz do tematu
Forum FORUM TATTOO Strona Główna » Pytania początkujących

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

 Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



BLOG O TATUAŻU | ALARMY i MONONITORING - GRYFÓW ŚLĄSKI MIRSK LWÓWEK LUBAŃ ŚWIERADÓW ZDRÓJ | 




P.o.w.e.r.e.d b.y p.h.p.B.B
Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)